Форум ЦСП

Форум для спілкування клієнтів, партнерів та співробітників херсонського ЦСП.
УВАГА: для того, щоб розміщувати повідомлення, необхідно "зайти"
На сайт ЦСП

Ви не зайшли.

#1 2007-03-20 10:00:10

Оксана
Активіст
Зареєстрований: 2006-04-20
Повідомлень: 134

Выдвижение кандидатуры на должность директора обл. Дворца молодежи

По предложению Дементия Белого предлагаю обсудить на форуме ситуацию со сменой руководства областного Дворца молодежи.  Как стало известно на прошлой неделе, в четверг постоянная комиссия по вопросам коммунальной собственности и приватизации областного совета (на самом деле она называется гораздо длиннее) приняла решение освободить В.И.Яценко от занимаемой должности в связи с окончанием срока контракта.

Таким образом, возникает новый вопрос - а кто придет ПОСЛЕ НЕГО????


После долгого обсуждения (в том числе и на электронной рассылке ЦСП) остановились на кандидатуре Олега Устиненко. На сегодня кандидатуру поддержали Л.Ямщикова, Д.Белый, О.Бескаравайная, В.Куприй (из тех, кто отозвался).

Одним из согласованных предложений стало написание 2 писем поддержки от имени Совета Социального Партнерства и общественных организаций (разумеется, тех, кто поддержит инициативу).

Размещаю текст письма, подготовленный от имени ССП, замечания и предложения приветствуются.  Одновременно жду предложений касательно второго письма (оно сейчас находится в стадии разработки).   Голові Херсонської
обласної ради
В.А.Демьохіну


Шановний Володимире Анатолійовичу!


Рада Соціального Партнерства, яка діє з 2003 року при Херсонському Центрі Соціального Партнерства, рекомендує кандидатуру активного члена Ради, Устиненка Олега Володимировича,  на посаду керівника Херсонського обласного Палацу молоді. 
Устиненко О.В. є  досвідчений фахівець у галузі гуманітарної та соціальної політики, працював у державних установах, багато років очолював управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації, має досвід діяльності у недержавних неприбуткових організаціях, відзначається високими організаторськими здібностями та творчим підходом до вирішення проблемних питань, має високий авторитет серед представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування  та громадського сектору.
За роки роботи в управлінні у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації Устиненком О.В. зроблено ряд кроків для вирішення пріоритетних соціальних проблем, завдяки його наполегливості було забезпечено  додаткове  фінансування заходів з питань реалізації державної молодіжної та сімейної політики в області з державного бюджету та коштів міжнародних організацій. Під час перебування Олега Володимировича на посаді начальника управління в області було відкрито обласний ресурсний ґендерний Центр,  обласний  Центр ґендерної освіти, Херсонський Центр Соціального Партнерства, Херсонський обласний молодіжний центр праці, започатковано конкурс проектів програм громадських організацій при управлінні у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.   
Ми вважаємо, що діяльність Олега Володимировича Устиненка, як досвідченого організатора,  на посаді директора Палацу надасть можливість вивести на більш високий й якісний рівень роботу обласного Палацу молоді та налагодити ефективну співпрацю між владою і громадою. Враховуючи вищезазначене, просимо Вашої особистої підтримки у вирішенні питання призначення О.В.Устиненка на посаду директора Херсонського обласного Палацу молоді.


З повагою,
Члени Ради Соціального Партнерства:

Поза форумом

 

#2 2007-03-20 10:04:32

Дементий
Moderator
Зареєстрований: 2006-04-16
Повідомлень: 233

Re: Выдвижение кандидатуры на должность директора обл. Дворца молодежи

Письмо полностью поддерживаю.
Считаю, что кандидатура Олега Устиненко достойная.

Поза форумом

 

#3 2007-03-20 11:39:04

Оксана
Активіст
Зареєстрований: 2006-04-20
Повідомлень: 134

Re: Выдвижение кандидатуры на должность директора обл. Дворца молодежи

Вариант письма от НГО. Уважаемые коллеги, прошу править и высказывать ваши соображения.Голові Херсонської
обласної ради
В.А.Демьохіну


Шановний Володимире Анатолійовичу!


Представники громадських організацій Херсонщини звертаються до Вас з проханням підтримати кандидатуру голови Херсонської міської громадської організації „Центр Соціального Партнерства” на посаду директора обласного Палацу молоді.
О.В.Устиненко неодноразово озвучував свою концепцію стратегічного розвитку  обласного Палацу молоді як багатопрофільного культурно-освітнього центру дозвілля молоді та діяльності  молодіжних громадських об’єднань.  За його думкою, до Палацу, насамперед, необхідно повернути дитячі та молодіжні творчі колективи, створити умови для розміщення  громадських організацій, які реалізують соціальні проекти локального та міжнародного рівнів. Саме це, у свою чергу, надасть змогу  перетворити заклад у розвинений ресурсно-консультативний центр соціально-культурологічного спрямування та дозволить залучити додаткові кошти донорських організацій для поліпшення загального стану закладу і розширення напрямів діяльності.
О.В.Устиненко має багаторічний досвід управлінської роботи на посаді начальника управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації, в оперативному підпорядкуванні якого знаходиться обласний Палац молоді. Протягом останніх років він ефективно співпрацює с громадськими організаціями, користується серед них повагою та авторитетом. 
У зв’язку з вищезазначеним, рекомендуємо кандидатуру О.В.Устиненка на посаду директора обласного Палацу молоді та просимо Вас, шановний Володимире Анатолійовичу, сприяти у вирішенні зазначеного питання.З повагою,

Поза форумом

 

#4 2007-03-20 22:03:25

olga-osmu
Учасник
Зареєстрований: 2006-10-19
Повідомлень: 10

Re: Выдвижение кандидатуры на должность директора обл. Дворца молодежи

Вважаємо, що громадськості не байдуже особистість , яку буде призначено на посаду директора Обласного Палацу Молоді.
До пропозиція підтримати кандидутуру Олега Володимировича Устиненко на посаду директору Палацу, як фахівця слушно зауважити також особисті якості  пана Олега , як комунікабельність та достатний рівень знання розвитку та сталості третього сектору "зсередині".
Отримані знання та обізнанність фахівця, викоханого на таврійських теренах - є унікальним джерелом для використання  накопиченого досвіду на практиці в становлені та розвитку молодіжної політики. Накопичени здобутки  певної людини належать  також  і громаді , тому не  варто "закопувати таланти".
Сподіваємось, що поєднання якостей кандидатури Устиненко О.В. , як фахівця та людини на призначення директором ОПМ нададуть плідні результати високої якості -  як то, організації надання високоякісного дозвілля та співпраці з громадськими організаціями надаючих соціальні послуги, реалізації потреб молоді та втілення в життя національної політики відповідальності  зі збереження  здоров"я нації, пропагування можливості досягнення успіху шляхом здорового способу життя , збереження та розвинення національної  культури та духовності.
Спрямування на залучення до діалогу "неорганізованої" молоді та розкриття нових талантів.

Поза форумом

 

#5 2007-03-22 07:25:28

Дементий
Moderator
Зареєстрований: 2006-04-16
Повідомлень: 233

Re: Выдвижение кандидатуры на должность директора обл. Дворца молодежи

Підтримую. Коли підписуватися?

Поза форумом

 

#6 2007-03-22 07:36:08

olga-osmu
Учасник
Зареєстрований: 2006-10-19
Повідомлень: 10

Re: Выдвижение кандидатуры на должность директора обл. Дворца молодежи

Дементий написав:

Підтримую. Коли підписуватися?

Підтримуємо. Якщо є можливість - зібратися підписантам сьогодні та завершити оформлення документу.

Поза форумом

 

#7 2007-03-22 11:05:21

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Выдвижение кандидатуры на должность директора обл. Дворца молодежи

коллеги, прошу понять меня правильно.
я не думаю, что СОДЕРЖАНИЕ письма имеет какое-то значение. тщательно выписывать текст, вспоминать все заслуги - это, по-моему, трата дрогоценного времени.
письмо должно быть отформатированно так, чтобы в нем читались ключевые слова - Областной дворец молодежи, Олег Устиненко, опытный специалист, наилучший кандидат, молодежные программы...
и не более того...

а вот что имеет значение - это количество печатей. печати производят на чиновников ни с чем не сравнимое впечатление.
так что предлагаю не тратить время на отшлифовывание текстов, они ДОСТАТОЧНО хороши, и заняться агитацией подписантов.  их должно быть МАКСИМАЛЬНОЕ количество.
нужно, чтобы те, кто присутствуют на форуме и получают рассылку посмотрели еще и по сторонам, наверное есть организации (и таких немало!), которые хорошо знают Олега и которые с удовольствием бы его поддержали.
Надо приглашать их подписываться!!!!!

Поза форумом

 

#8 2007-03-22 13:56:06

Оксана
Активіст
Зареєстрований: 2006-04-20
Повідомлень: 134

Re: Выдвижение кандидатуры на должность директора обл. Дворца молодежи

Абсолютно согласна! Именно поэтому предлагаю всем обзвонить и пригласить кого посчитаете нужным.
Я только что позвонила Мише Гончару и Гергию Ивановичу Каляке - завтра будут с печатями.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

[ Generated in 0.031 seconds, 8 queries executed ]