Форум ЦСП

Форум для спілкування клієнтів, партнерів та співробітників херсонського ЦСП.
УВАГА: для того, щоб розміщувати повідомлення, необхідно "зайти"
На сайт ЦСП

Ви не зайшли.

#51 2007-01-25 16:22:28

neFORMAT
Активіст
Зареєстрований: 2007-01-20

Re: УБОП Херсонщины против общественных организаций

Можу навести приклад, у здається вільнянському районі Запорізької області районна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом розкрадання однією громадською організацією, коштів які їй були дані ОблДержАдміністрацією, для реалізації якоїсь там програми (банальний грант!).
Нажаль не знаю подробиць, однак це або 191 ст. Кримінального кодексу України, або 364!

Поза форумом

#52 2007-01-25 19:55:50

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11

про це вже писав інший учасник форуму: НЕ ОТРИМУВАЛА організація бюджетних коштів. НЕ ОТРИМУВАЛА.
як ЩЕ пояснювати????

Поза форумом

#53 2007-01-26 00:33:42

M.Honchar
Учасник
Зареєстрований: 2006-05-11

А думаю что НЕнаш колега просто непонемает разницу между бюджетными и внебуджетными средствами. Для него и его колегам из органов, главное что это деньги.

Відредаговано M.Honchar (2007-01-26 00:35:19)

Поза форумом

#54 2007-01-26 10:29:05

neFORMAT
Активіст

M.Honchar, годаю, що вас треба повчити культурі...
Ви пречудвово та регулярно видаєте перлини логіки та вихованості!

Людмила, ну не отримувала, так не отримувала! Яж не суддя чи слідчий, чи УБОЗовєц! Мені по барабану!
Просто звертав увагу на деякі аспекти сучасного законодавства...

Доречі, M.Honchar, мені не потрібні ваші гроші... Я гадаю, що УБОЗівцям також...

Поза форумом

#55 2007-01-27 05:41:20

Дементий
Moderator
Зареєстрований: 2006-04-16

neFORMAT написав:

ч. 2 ст. 3 Господарського кодексу;
Глава 5 господарського кодексу (ст. 52 - 54 кодексу);
ст. 55 Господарського кодексу;
І головна стаття у цій галузі - 131 Господарського кодексу!

І справа в тому, що Господарський кодекс прийнятий на 11 років піздніше, окрім цього Господарський кодекс є комплексним законом у цій галузі, та позиціонувався, як єдиний акт, що регулює діяльність юридичних осіб!
Більш того, кодекс вввів дещо ширше розуміння господарської діяльності, включив туди й дільність без отримання прибутку, яка фактично не забороняється Законом України "Про об"єднання громадян"!

Это еще раз иллюстрирует то, насколько во законодательстве про общественные организации все запущено, сколько там нестыковок и наслоений от "законодательной" деятельности наших нардепуков

Мы живем в новой реальности Господарського. Административного и других  кодексов, в новой реалии  Закона про юридические лица, а вынуждены опираться на Закон про объединения граждан.
И еще интересно - правовая база расширилась - и появились новые угрозы для НГО (общественных организаций). Самые неожиданные.

Поза форумом

#56 2007-01-27 07:31:29

neFORMAT
Активіст

Тих, вибачаюсь, падл які приймали Кодекс адміністративного судочинства взагалі потрібно ставити до стінки та розстрілювати...
Більш тупого, не послідовного, не конкретизованого кодексу не має!

Нещодавно пан Н.Шуфрич(міністр, блін) в прямому ефірі здається з Г.Безулик дуже негативно казав про суддю, який в Мукачево розглядає позови, хоча місце подій далеко... Подробиць не памятаю!
Дати йому пару раз по пиці, та спитати, чи читає він ті закони, що приймає!?

Доходить іноді до абсурда!
Бердянський районний суд Запорізької області розглядає адміністративний позов проти Президента України! І яке ж рішення суд прийме?

І це взагалі не проблема регулювання діяльності громадських організацій, це загальна проблема!
Наприклад наплодили десятки різних законів, що регулюють діяльність міліції, чи її окремих підрозділів, а повноваження усюди різні! І нащо це робиться?

Бо в мутній водичці, краще рибу ловити!

З іншого боку, приймаються ПРОЗОРІ, ЧІТКІ, та НЕДВОЗНАЧНІ закони, що регулюють діяльність... страхових компаній, енергопостачальників та ін. Бо вони знають, які їм закони потрібні та впливають, як потрібно, що б ці закони прийняти!
Ви знаєте, що практично не можливо отримати від страхувальника компенсації по полісу обовязкового т.з "автогражданского" страхування! Чому? Бо таке законодавство!

Поза форумом

#57 2007-01-27 13:54:10

Дементий
Moderator

Повністю підтримую - обома руками "за".

До речі, я про це навіть й не думав - щоб порівняти закони на їх "двозначність" та "недвозначність"  - дуже цікава тема була б для аналізу. А висновки Ви вже їх написали...

Поза форумом

#58 2007-01-29 05:56:35

neFORMAT
Активіст

Двозначність - дуже цікава категорія в царині законодавства, коли один закон можна читати та отримуваати два, чи три різні смисли!

дуже поважаю з цього приводу Римське право, там все було чітко!
А тут, вибачте, будь яка дія може натгнутися до злочину чи то правопорушення! І сидиш думаєш - чи я дурень, чи той хто це прийняв!

Поза форумом

#59 2007-01-29 17:51:47

Людмила
Administrator

очень интересная ссылка по теме: http://www.guboz.gov.ua/cgi-bin/news?url=1712&page=1

Поза форумом

#60 2007-01-29 19:40:03

M.Honchar
Учасник
Зареєстрований: 2006-05-11

neFORMAT написав:

M.Honchar, годаю, що вас треба повчити культурі...
Ви пречудвово та регулярно видаєте перлини логіки та вихованості!

ПОПЕРЕДЖЕННЯ КОРИСТУВАЧУ neFORMAT. Читайте Правила форуму

Людмила, ну не отримувала, так не отримувала! Яж не суддя чи слідчий, чи УБОЗовєц! Мені по барабану!
Просто звертав увагу на деякі аспекти сучасного законодавства...

Доречі, M.Honchar, мені не потрібні ваші гроші... Я гадаю, що УБОЗівцям також...

Шановний НеФормате, я добре навчений гарним манерам, а тому не вам мені вказувати як себе поводити і які перли викидувати. Слідкуйте краще за собою...

А гроші я вам і не пропонував, а щодо УБОЗу то це треба у них спитати, якщо звичайно ви не їх адвокат

ПОПЕРЕДЖЕННЯ КОРИСТУВАЧУ M.Honchar. Читайте Правила форуму

Відредаговано M.Honchar (2007-01-29 19:44:19)

Поза форумом

#61 2007-01-30 16:38:14

neFORMAT
Активіст

Я взагалі не адвокат...
Однак я розумію, чому вони психологічно жадали перевірити саме вас!

Поза форумом

#62 2007-01-31 18:48:50

Михайло ГОНЧАР
Новачок
Зареєстрований: 2007-01-31

neFORMAT написав:

Я взагалі не адвокат...
Однак я розумію, чому вони психологічно жадали перевірити саме вас!

Може поділитесь своїми міркуваннями!

Поза форумом

#63 2007-02-02 13:48:05

Lalos
Активіст
Зареєстрований: 2006-10-16

У тому числі і про дії УБОП:http://www.vgoru.org/modules.php?name=N … mp;thold=0

Відредаговано Lalos (2007-02-02 13:51:10)

Поза форумом

#64 2007-02-07 13:17:46

Людмила
Administrator

СВІЖІ НОВИНИ!!!!

Для Інтернет-сайту «МАЙДАН»

На сайті Інтернет-видання «Майдан-Інформ» було опубліковано статтю «Для Цушка: продовження теми наїзду УБОП на ГО» щодо неправомірних дій працівників УБОЗ УМВС України в Херсонській області під час перевірки діяльності Херсонської обласної молодіжної громадської організації «Молодіжний центр регіонального розвитку».

Відділом внутрішньої безпеки в області проведено службову перевірку, якою встановлено наступне.
У грудні 2006 року до УБОЗ УМВС України в області надійшла інформація про порушення з боку посадових осіб Херсонської обласної молодіжної громадської організації «Молодіжний центр регіонального розвитку» (ХОМГО «МЦРР») чинного законодавства при використанні коштів, виділених на виконання програм, спрямованих на розвиток молодіжної політики в Херсонській області.

Для перевірки цієї інформації на адресу громадської організації було направлено запит щодо надання необхідних документів. Але, оскільки керівництво ХОМГО офіційно відмовило працівникам міліції у наданні документів та дозволі на проведення перевірки, УБОЗ УМВС України в області направив до суду подання про надання дозволу на вилучення необхідних документів. Суд подання ухвалив і виніс відповідну постанову.

29 грудня на підставі цієї постанови, з якою під розпис ознайомилося керівництво громадської організації, працівники міліції провів вилучення завірених копій документів, зазначених в постанові суду.
Дії міліціонерів викликали чисельні скарги, а також публікації в ЗМІ статей критичного змісту, спрямованих на створення перешкод у здійсненні подальшої перевірки ХОМГО «МЦРР». Слід зазначити, що автором цих публікацій є журналіст, який, як приватний підприємець, був одним із засновників молодіжної організації.
Очевидно, що перевірка та вилучення документів проводилися законно, що підтверджується наявністю постанови суду про дозвіл на вказані дії.

Між тим, службовим розслідуванням виявлено порушення кримінально-процесуального законодавства у подальшому провадженні даної справи. Зокрема, після вилучення документації, працівник міліції не зареєстрував факт проведення перевірки діяльності ХОМГО «МЦРР» у Журналі реєстрації записів про злочини та не прийняв відповідного процесуального рішення. Вказані порушення сталися внаслідок недостатнього рівня професійної підготовки з боку оперуповноваженого, а також відсутності належного контролю за діяльністю підлеглих з боку керівництва.

Таким чином, за результатами службового розслідування до УМВС України в Херсонській області направлено висновок про притягнення винних працівників до дисциплінарної відповідальності. Приймається відповідне рішення.

Матеріали перевірки діяльності Херсонської обласної молодіжної громадської організації «Молодіжний центр регіонального розвитку» зареєстровано в Журналі 18.01.2007р. Наразі перевірка цих матеріалів ще триває.

ДЗГ МВС України

Поза форумом

#65 2007-02-08 04:48:35

neFORMAT
Активіст

Ну так вам навіть не злили цих самих виконавців - а отже результату від "чисельних скарг" с гулькін нос! Виконавцям винесуть вид дисциплінарного покарання - попередження, чи то навіть догану. Однак ці догани вони отримують по десятку за рік "по распрєдєлєнію", це не впливає навіть на зарплатню!

Поза форумом

#66 2007-02-08 09:39:57

Людмила
Administrator

тут така думка з"явилася:

а що як написати запит на МВС з проханням вказати яке саме чинне законодавство мається на увазі і про якого роду порушення йдеться.

наскільки реально отримати відповідь на такий запит?

Доречі, Майдан розмістив: http://maidanua.org/static/news/2007/1170938220.html

Поза форумом

#67 2007-02-08 12:52:46

Дементий
Moderator

neFORMAT написав:

Ну так вам навіть не злили цих самих виконавців - а отже результату від "чисельних скарг" с гулькін нос! Виконавцям винесуть вид дисциплінарного покарання - попередження, чи то навіть догану. Однак ці догани вони отримують по десятку за рік "по распрєдєлєнію", це не впливає навіть на зарплатню!

А помнится, Вы давали такие страшные прогнозы wink

Ворон ворону глаз не выклюет, тем более, если есть така мощная политическая поддержка. Сегодня в сессионном зале был просто шабаш противников гражданского общества - черти, бесы, колдуны и среди прочих на метле металась бело-голубая ведьмачка, которую ее собратья по нечистой силе как водится, кинули нам на съедение lol

Поза форумом

#68 2007-02-10 15:47:38

neFORMAT
Активіст

Людмила написав:

про якого роду порушення йдеться

Процесуальне порушення порядку обліку справ та матеріалів у МВС!
порушення ст. 97 КПК України!

Поза форумом

#69 2007-02-10 16:39:17

Людмила
Administrator

neFORMAT написав:

Процесуальне порушення порядку обліку справ та матеріалів у МВС!
порушення ст. 97 КПК України!

ні, я не про це.
мене більш цікавить такий пасаж:

neFORMAT написав:

надійшла інформація про порушення з боку посадових осіб Херсонської обласної молодіжної громадської організації «Молодіжний центр регіонального розвитку» (ХОМГО «МЦРР») чинного законодавства при використанні коштів, виділених на виконання програм, спрямованих на розвиток молодіжної політики в Херсонській області

і мене ДУУУУУЖЕ цікавить, про яке саме законодавство йдеться і про які саме порушення надійшла інформація.

бо так про всіх нас можна сказати, що ми сьогодні порушили законодавство (наприклад, перейшли вулицю не по пішохідному переходу).

Поза форумом

#70 2007-02-11 16:42:53

neFORMAT
Активіст

Ви має те повне право поцікавитись на підставі чого Ви перевіряєтесь чи перевірялись!
І якщо, ця інформація не є "для службового користування", чи то таємною на підставі того, що розслідується кримінальна справа ВАМ МАЮТЬ ВІДПОВІСТИ!

Поза форумом

Нижній колонтитул