Форум ЦСП

Форум для спілкування клієнтів, партнерів та співробітників херсонського ЦСП.
УВАГА: для того, щоб розміщувати повідомлення, необхідно "зайти"
На сайт ЦСП

Ви не зайшли.

#1 2006-04-14 15:50:13

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Молодіжний конкурс "Визнання"

From: fmz
Date: Tue Jan 31, 2006  1:24 am
Subject: Питання 

Шановні колеги!
Учора раптом дізналася, що міське управління у справах сім"ї та молоді проводило молодіжний конкурс. Ірочка Ухварінапринесла у "Вгору" повний список усії переможців. При цьому нас усіх здивувало, що ні ХОФМЗ, ні Херсонськ міська Асоціація журналістів "Південь", ні газета "Вгору" нічого не чули про оголошення такого конкурсу. Ну, ми люди заклопотані й не дуже уважні, могли й проґавити оголошення, отож і подумали: може в ЦСП більше знають? Тому колектив і доручив мені розпитати у вас: коли, де і в який спосіб поширювалася інформація про конкурс? Хто входив до складу журі? Коли й де підбивалися підсумки конкурсу?

Для тих, хто, як і ми, нічого про конкурс не знає, можливо, буде цікавий список переможців (див.нижче). А ХОФМЗ щиро вітає організацію "Розвиток" з перемогою - проект справді цікавий і потрібний. І нам шкода,що ми не побачили серед переможців і лауреатів багатьох достойних членів ЦСП, які на те заслуговують (на нашу думку).

З повагою,
Алла Тютюнник.

Молодіжний конкурс у Херсоні

В цьому році конкурсна комісія отримала 35 заявок на участь. І сьогодні молодіжний рейтинг "Визнання" по таким номінаціям:

Кращий проект для молоді.
Лауреат: громадська організація "Розвиток, конкурс "ТВОЯ ІДЕЯ - СУПЕР!", У конкурсі взяли участь 65 молодих авторів, які надали свої пропозиції щодо розвитку нашого міста. Кращі проекти розміщені на сайті Херсонської міської ради та в інформаційній базі "Влада і громада".
Дипломанты:
Молодіжний проект "Один день для мого міста" Центра молодіжних ініціатив
"Тотем".  Ідея проекту полягала у тому, щоб один день свого життя молода людина свідомо присвячувала волонтерській діяльності. Однією з найбільш вдалих акцій став "Один день для Джона Говарда", коли молодь навела лад на території біля пам'ятника всесвітньо відомому філантропу.
Міський фестиваль творчості дітей з обмеженими можливостями "Ми все можемо!", Палац дитячої та юнацької творчості. Фестиваль проводиться вже 12 років, і за цей час у ньому взяло участь 1260 дітей. Переможці беруть участь у всеукраїнському фестивалі дітей з обмеженими можливостями. 53 дитини стали його лауреатами та дипломантами.

Кращий волонтер року.
Лауреат Вероніка Шмагель, волонтер громадської організації "Мир. Краса. Культура".
Віроника працює у громадському русі вже майже 10 років. На волонтерських засадах вона веде комп'ютерні курси для дітей-сиріт, та дітей з багатодітних та неповних сімей. Також Віроніка розробляє програми, що спрямовані на розвиток творчих здібностей дітей, проводить навчальні тренінги та інтерактивні ігри для учнівської та студентської молоді, у тому числі - для лідерів учнівського самоврядування.
Дипломанты
Василь Костиря, волонтер молодіжної організації Фундація Регіональних Ініціатив.
Василь допомагав у проведенні акцій "Струмочок Українського" по передачі української літератури у подарунок міській бібліотеці, у всеукраїнській акції "Різдво Разом", є добровільним багаторазовим донором крові, залучає до цієї справи інших.
Дмитро Любченко, голова студентського профкому Херсонського Державного Аграрного університету. Як волонтер, займається організацією дозвілля, соціальним захистом та захистом прав студентів.

Кращий молодий підприємець
Лауреат
Сергій Сакута, 26 років, керівник структурного підрозділу Приватного підприємства "Топаз". Завдяки професійному керівництву колективом за короткий термін створено 10 нових робочих місць, діє постійна програма підвищення кваліфікації працівників, у тому числі - стажування у рекламних агенціях Києва,
розвивається виробнича база рекламних конструкцій.
Дипломанты
Сергій Гребенчак, генеральний директор ТОВ "Херсонтрансторгсєрвіс". Сергію 29 років. У 2002 році він відкрив підприємство з перевезення пасажирів, у січні 2005 року очолив підприємство  "Херсонтрансторгсєрвіс". На його підприємстві у штаті працює 12 чоловік, середня заробітна плата - більше тисячі гривень, і ще понад 50 приватних підприємців мають роботу. За рахунок підприємства навчається у Вузі два співробітника. Сергій Гребенчак постійно допомагає школам Херсону, зокрема, надає транспорт для учнів Обласної школи-інтернату. У вересні минулого року його підприємство забезпечило подорож переможців конкурсу "Юний інспектор ДАЇ" до міжнародного табору "Артек".
Деніс Самонкін, приватний підприємець. За три роки роботи став офіційним ділером компанії "Бош" у Херсоні, закріпився на ринку оптової торгівлі автозапчастинами, авто хімією і авто косметикою. Досягнув стабільного, прогнозованого економічного зростання, що дозволило молодому колективу збільшити штат, гарантувати соціальний захист і навчання молодим працівникам.

Кращий у своїй професії
Лауреат Ігор Коваль, старший інспектор відділу із соціально-психологічної роботи Херсонської виправної колонії № 61. Капітан внутрішньої служби. Окрім своїх обов'язків, він співпрацює з громадськими організаціями щодо дотримання прав засуджених, розповсюдження інформаційних матеріалів, які допомагають їм повернутися у суспільство. Специфіка роботи у колонії № 61 полягає у тому, що вона має статус установи закритого типу, де утримуються хворі на туберкульоз у тяжкій формі. Тому інспектору доводиться самостійно обробляти і передавати необхідну соціальну інформацію засудженим, що він виконує відповідально і ефективно.
Дипломанты
Наталя Шаварина, хореограф-постановник, балетмейстер. По цій спеціальності Наталя закінчила університет культури і мистецтв, цій справі присвячує всі свої сили та натхнення. В 2001 році Наталя заснувала новий естрадно-спортивний колектив "Viva Dancer". Завдяки наполегливій праці керівника і дітей колектив вже здобув безліч призів і нагород.
Ведучий: Катерина Користева, професійна модель, міс Херсон - 2006, фіналістка конкурсу "Міс Україна". Працювала в Україні на фестивалі "Київський подіум", на показах моди в Москві Таїланді, Бангкоці.

Підтримка молодіжного руху
Лауреат Молодіжна газета "БИВНІ". Редакція газети постійно висвітлює молодіжний рух Херсону. Окрім постійних рубрик, за останні два роки було реалізовано інформаційні кампанії "Молодь за прозорість влади", "Зроби власний вибір" та "Любов заради сім'ї. Сім'я заради любові".
Дипломанты
Газета "ВЗГЛЯД". Протягом 2005 року в газеті "Взгляд" всього було надруковано більш ніж вісімдесят статей на тему молодіжної політики, діяльності молодіжних громадських організацій, молодіжних творчих об'єднань.
Авто радіо - Авторське радіо, 105,6 FM. Колектив Авто радіо пишається тим, що жодного разу за 9 років існування радіостанція не зрадила свого слухача. Серед багатьох її авторських програм є місце і молодіжним програмам - наприклад, "Прем'єра віку" - програма про молодих рок-виконавців, яка створюється автором Дар'єю Морською за підтримки всеукраїнського благодійного фестивалю "Прем'єра".
Також в номінації "Підтримка молодіжного руху" є ще один дипломант, директор Комплексу "Міленіум", де проходило нагородження переможців Кращий творчий колектив
Лауреат
Молодіжний театр "Майстерня Кнехта". Керівник - Альбіна Єрмакова. Молодіжний театр, який утворився два роки тому як творче об'єднання незалежної молоді, до свого визнання пройшов дуже нелегкий шлях - від репетицій у непристосованих для цього приміщеннях до участі у міських та всеукраїнських фестивалях. Також театр бере участь у соціальних програмах, залучаючи молодь "групи ризику" до творчої самореалізації, і через це - повертаючи її до активного суспільного життя.
Режисер театру Альбіна Єрмакова також працює з вихованцями Херсонської обласної школи-інтернат, для яких створила театральний гурток
Дипломанты
Театр моди "Зірки Ярославни". Керівник - Ірина Назаренко. Театр існує вже 10 років.
В 2001 році лауреатом фестивалю моди "Золотий подіум" у Санкт-Петербурзі. В 2005 році був  визнаний "Найкращим театром моди півдня України". Театр моди "Креатив". Театр моди було створено при модельному агентстві "Жені Моделс". Театр приймав участь у всеукраїнських конкурсах і фестивалях в Херсоні, Харкові, Донецьку. В 2005 році Театр моди "Креатин" посів 3 місце на міжнародному фестивалі в Болгарії. Театр постійно працює на сценічних майданчиках Херсону і області.
Кращий танцювальний колектив
Лауреат: Ансамбль танцю "Едельвейс". Керівник - Світлана Якуба. Ансамбль постійно отримує високі оцінки та нагороди на різноманітних конкурсах. Тільки у 2005 році колектив здобув Гран-Прі на міжнародному дитячому фестивалі "Світ талантів. Південна Україна", Гран-прі конкурсів  "Маленькі зірки" та "Крило надії", лауреат численних конкурсів та фестивалів.
Дипломанты
Ансамбль танцю "Візерунок". Керівник - Жанна Шпитальна. Колективу 15 років, він є постійним учасником обласних свят, концертів, благодійних акцій. Лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів та  конкурсів - "Зоряний карнавал", "Крок до зірок", "Осінні фантазії", "Джерело талантів" та багато інших.
Естрадно-спортивний колектив "Viva Dancer". Колектив створено у 2001 році на базі херсонської школи № 46. Керує колективом хореограф-постановник Наталя Шаваріна. Колектив став переможцем міського дитячого фестивалю "Таврійське розмаїття", лауреатом 1-ї премії межрегіонального фестивалю "Зоряний карнавал", лауреатом 1-ї премії міжнародного конкурсу "Світ талантів", і ще багато багато інших.

Кращий музичний проект
Лауреат:
Музичний гурт: "РОЛЛІКС". Гурт був створений на весні 2001 року і спочатку виконував хіп-хоп і реп. Пізніше стиль музики змінився на альтернативний з начиткою (дехто називає його реп-кором). У 2002 році гурт "Роллікс" став лауреатом 2-ої на фестивалі "Перлини Сезону". Працював з гуртом "Тартак" в рамках проекту "Тартак та друзі" і виступав в ним на фестивалі "Таврійські ігри". В минулому році "Роллікс" взяв участь в програмі "Свіжа кров" телеканалу М1. Наразі триває робота над записом альбому.
Дипломанты
Оксана Бреннон. Оксана займається музикою з 5 років. Разом з сестрою-близнючкою виступала в телевізійних програмах "Срібний дзвіночок" і "Пісня скликає друзів" Херсонського обласного телебачення. Дівчата здобули звання лауреатів національного конкурсу художньої самодіяльності і всеукраїнського фестивалю в Коростені.А в 24 роки Оксана почала сама писати пісні. В 2005 році на студії "Он лайн рекордс" був записаний її перший авторський музичний альбом "На перехресті пам'яті". Зараз готується до запису другий альбом - "Блюз моїх днів".
Молодіжний реп-дует - Інна та Сергій Поплавські. В 2005 році дует став дипломантом фестивалю пісні "Херсонці - про Херсон"

Веселая НОМІНАЦІЯ
На прохання громадських організацій та творчих колективів Херсону нагороду у цій номінації вручили представники громадських організацій "Кращому відділу у справах сім'ї та молоді Херсонського  міськвиконкому". Как сказал Антон Ефанов (специалист отдела), на плечи котрого легла основная забота о проведении конкурса, так как такой отдел один, то он победе не удивился.

Поза форумом

 

#2 2006-04-14 15:51:24

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

Date: Tue Jan 31, 2006  12:38 pm
Subject: Re: [ngo_kherson] Питання   

Добрий день, колеги! Я також вперше чую про конкурс  міського управління  у справахсімї та молоді в цьому році  та оголошення переможців. На жаль ситуація повторюється-в минулому році про результати конкурсу я дізналася в березні. Дуже прикро!!!

З повагою, Валентина Малова

Поза форумом

 

#3 2006-04-14 16:29:20

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

From: "ХОЦ Успешная женщина" 
Date: Tue Jan 31, 2006  10:06 am
Subject: Re: [ngo_kherson] Питання 

Всім првіт! Перший раз чую про конкурс міського управління у справах сім'ї та молоді!!!

Людмила Кумпан

Поза форумом

 

#4 2006-04-14 16:32:40

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

From: poposhka 
Date: Wed Mar 1, 2006  11:50 am

Всем привет.
Я тоже впервые слышу про этот конкурс sad
Странно вроде бы гайды детская организация... и газеты наши молодые лидеры читают, и почту нетовскую читают... smile
Если кто-то слышал - будет очень интересно узнать как проходило информирование про этот конкурс.

Оксана Попова

Поза форумом

 

#5 2006-04-15 09:14:53

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

From: НДЛМ
Date: Tue Jan 31, 2006  12:31 pm
Subject: Re: [ngo_kherson] Питання 

Досить цікава інформація! Долучаюсь до вітання переможців та на майбутне сподіваюсь конкурс буде відкритим для всіх, а не для "обраних". Я також вперше чую про такий конкурс

Євген Криницький

Поза форумом

 

#6 2006-04-15 09:16:49

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

From: Liudmila Yamschikova
Date: Tue Jan 31, 2006  1:45 pm
Subject: Re: Питання 

н-да...
в ЦСП также ничего не слышали об этом конкурсе, хотя мы регулярно просматриваем информацию на официальном сайте Херсонского горисполкоми (и даже высылаем ее на рассылку в тех редких случаях, когда она оказывается интересной smile))

непрозрачность работы городского управления по делам семьи и молодежи уже не один раз обсуждалось, в том числе и на этой рассылке, и на круглом столе по молодежной политике.
а воз и ныне там...

теперь к этому можно прибавить очередные достижения управления: они берутся проводить оценивание в областях, о которых имеют весьма смутное представление... sad(((((  вероятно, те тексты, которые прилагаются к каждому номинанту отражают информацию, согласно критериям, по которым проводилась оценка...
особенно весело выглядит номинация "лучший в своей профессии".

да и перечень номинаций вызывает множество вопросов. такое впечатление, что не лауреатов выбирали согласно номинаций, а сами номинации определили уже после формирования списка победителей smile)))

с уважением,
Людмила Ямщикова

Поза форумом

 

#7 2006-04-15 09:23:34

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

From: fmz <lyamschikova@civilsociety.org.ua>
Date: Tue Jan 31, 2006  2:48 pm
Subject: Re[2]: Питання 

Спасибо, Людмила,
мы так и думали, что ЦСП тоже ничего не знал. Все акция за версту отдает междусобойчиком.
Мы не будем рекламировать этот междусобойчик.
Но мы готовы рассказывать в газете "Вгору" о работе и об успехах общественных организаций - у нас ведь в регионе много стоящих организаций, а есть даже героические и уникальные. Предлагаем лидерам НГО
сообщать темы из своей бурной общественной жизни, которые им кажутся важными и интересными для громады. Если тема в самом деле для общества интересная, можем даже прислать в организацию корреспондента, и даже фотокорреспондента.
А "Розвитку" мы прежлагаем вручить награды студентам в медиа-клубе "Пивдень" в присутствии журналистов многих изданий.

С наилучшими пожеланиями,
Алла Тютюнник.

Поза форумом

 

#8 2006-04-15 09:58:22

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

From: Анна Васильевна 
Date: Tue Jan 31, 2006  3:05 pm
Subject: Конкурс, обговорення 

Дорогі друзі!

Підтримуємо всі питання з приводу конкурсу, незважаючи на те, що стали одним з його лауреатів.

Хроніка подій відносно нашої організації така.

Нам вислали від «Тотема» анкету, на яку попросили терміново відповісти.

У принципі, я зацікавилася конкурсом якраз в контексті, «а хто про це знає?»

Але займатися цим питанням було абсолютно ніколи, писала проект, потім відвозила до Києва, тому по приїзду попросила дівчаток вибачитися перед «Тотемом», що з анкетою не склалося.  Як з'ясувалося, анкету вони заповнили і вислали, але про конкурс так нічого і невідомо.

В результаті, ми стали одним з лауреатів, але бажання все з'ясувати про цей конкурс залишилося, тим більше, що не знали про його проведення, як з'ясувалося, багато хто.

Я, сподіваюся, повну інформацію про конкурс ми найближчим часом розмістимо на сайті «Херсон. Громада. Ініціатива» www.hgi.org.

І думаю, треба нам всім попрацювати над цим уроком «прозорості» конкурсів, а також, в ширшому контексті взаємодії НДО і  влади.

З повагою, Парфьонова Г.В., ХМГО «Розвиток».

P.S. Дякуємо ФМЗ за поздоровлення.

Поза форумом

 

#9 2006-04-15 10:04:01

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

From: Алекс Шап
Date: Tue Jan 31, 2006  6:31 pm
Subject: RE-Re-re: конкурс 

Добрый вечер всем!

Я хоть и правозащитник и на властей смотрю косо, но понимаю, что НГО должны искать пути сотрудничества
с властями, а не только критиковать тех и *наезжать *.

Однако в данной ситуации с конкурсом настоятельно рекомендую начать воспитательную работу в отношении горисполкома.

Какими методами? Иск в суд!!!
Четыре года мучались, пытаясь дождаться *оттепели*, договориться, добиться и обжаловать - результаты
неутешительны.

Теперь представляется возможность показать общественности свои зубки, а не просто махать хвостиком и просить подачек.

Если кто организует, готов посильно помочь.

Александр Шаповалов, ХОО КВУ и ГК

П.С. Также следует учитывать, что наши агрессивные действия  подпортят предвыборный образ *мягкого и
пушистого* Сальдо  и будут на руку противникам Сальдо.

Поза форумом

 

#10 2006-04-15 10:11:20

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

From: "Khersons'ka palanka USB"Sich"" 
Date: Tue Jan 31, 2006  8:31 pm
Subject: Питання 

У меня по єтому поводу возникла лиш одна місль - ЗАБЕЙ НА ВСЕ!
А вообще неприятно.

Михаил Гончар,
с пиветом от молодых "МЫ"

Поза форумом

 

#11 2006-04-15 10:12:23

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

From: Liudmila Yamschikova 
Date: Wed Feb 1, 2006  2:43 pm
Subject: Re: [ngo_kherson] "Конкурс, обговорення" 

после письма Анны Васильевны я вспомнила один эпизод из работы нашего офиса.

к нам заходила А.В.Кашицына, зам.директора Дворца и, по совместительству, владелица модельного агентства, с просьбой поксерить какую-то анкету. в процессе прозвучало слово "Визнання", но мы не стали уточнять, т.к. особо важная для общества и особо социальная направленность деятельности этой конторки у нас вызывает только негативные впечатления.
в результате, возможно, и появилась в числе дипломантов "лучшая по профессии" модель!
действительно, очень нужная и важная профессия!

Regards,
Liudmila Yamschikova
Head of Kherson SPC,
EC Project "Strengthening Civil Society"
Mobile +38050 503 4191
Tel. +380552 51 91 82 / 51 17 12
ul.Perekopskaya, 158, office 213
73002 Kherson, Ukraine

Поза форумом

 

#12 2006-04-15 10:23:25

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

From: Kherson CVU 
Date: Wed Feb 1, 2006  10:37 pm
Subject: Re: [ngo_kherson] Питання 
   
Мне кажется, что мы немного драматизируем ситуацию. В списке победителей конкурса "молодых талантов" очень много уважаемых и способных молодых людей. И очень здорово, что это уже второй конкурс, что есть спонсоры на его проведение.
Каждая организация вольна в своем выборе как им проводить конкурсы на звание лучших "Доярок, токарей, молодых людей, лучшие управления по делам семьи и молодежи" :-)
И все мы не можем узнать или обо всем знать, быть в курсе всего.

Я понимаю, что было жюри конкурса, следовательно есть положение конкурса.
Таких конкурсов можно проводить десятки.

Я знал (знаю) одного очень интересного человека, который организовал в Херсоне международный конкурс на лучшее произведение (или автора) авангардного искусства. Наградил первой премией очень известного писателя, который наверное никогда и не знал о существовании Херсона :-)

Можно сделать вывод, что прошло интересное мероприятие. Обязательно было  сообщать о начале конкурса? Если это не предусматривалось Положением конкурса, то нет.

На этапе подведения итогов был подготовлен пресс-релиз. Ряд газет его напечатали, ряд - нет.

Конечно, жаль, что новое (в историческом плане) руководство отделом молодежи горисполкома не собирает регулярно молодежные организации на Коордсоветы, как это когда-то делала Галина Калмыкова и ее последователи. Плохо, что теряется связь между единой когда-то тусовкой лидеров молодежных организаций. Но - молодежь растет, превращаясь во взрослых лидеров, и не думая о своей смене. Это
совсем другая история :-)

А вот когда заходит речь о делах финансовых (например, конкурсах проектов), то, естественно, необходима строгость, контроль и учет.

И мне кажется, что предмета огорчений результатами конкурса просто нет.
Миша, ты все равно лучший молодой народник :-) :-)
А всем нам - напоминание - воссоздавайть координационный совет, интересоваться  планами партии и правительства!

Дементий Белый

Поза форумом

 

#13 2006-04-15 11:09:17

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

From: Liudmila Yamschikova
Date: Thu Feb 2, 2006  11:52 am
Subject: Re[2]: [ngo_kherson] Питання


А Баба-Яга - ПРОТИВ!  smile))))))
кабы конкурс проводила отдельно стоящая НЕЗАВИСИМАЯ организация - то, конечно, ее дело, как оный конкурс проводить. ее имидж - ее же личное дело ( в рамках этического кодекса smile)))))))

но когда конкурс чего-бы то ни было проводят органы власти или  местного самоуправления (как в данном случае), то это уже и наше дело тоже.

даже если на проведение конкурса бюджетные средства не выделялись (например на подарки номинантам), то все равно были потрачены НАШИ деньги (налоги), в виде зарплати чиновникам за те дни, когда они занимались организацией конкурса.

правда, получается, что чем меньше времени они потратили на конкурс (и чем хуже в результате он был организован), тем меньше наших денег было выброшено впустую smile))))))))))

Regards,
Liudmila Yamschikova
Head of Kherson SPC,

Поза форумом

 

#14 2006-04-15 11:15:00

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

From: Анна Васильевна
Date: Thu Feb 2, 2006  1:16 pm
Subject: Re: Молод?жний рейтинг 

Друз?!
Ми, як ? об?цяли, розм?стили на сайт? "Херсон. Громада. ?н?ц?атива" www.hgi.org.ua Положення про Молод?жний рейтинг "Визнання" (в розд?л? ?де? та ?н?ц?ативи / Матер?али конкурс?в.
Положення взяли в управл?нн? у справах с?м'? та молод?.
Плану?мо розм?стити також матер?али щодо волонтер?в ? деяк? ?нш?.
А поки що, зав?тайте, ознайомтесь з Положенням ?, можливо, ще раз з результатами.

?, я думаю,  ?нформац?ю про реакц?ю громадських орган?зац?й, як? н?чого не знали про рейтинг, треба довести до управл?ння у справах с?м'? та молод?.

Можливо в?д ?мен? ЦСП або ради ЦСП тощо.
З повагою, Парфьонова Г.В.

Поза форумом

 

#15 2006-04-15 11:16:36

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

From: fmz
Date: Thu Feb 2, 2006  1:44 pm
Subject: Re[3]: [ngo_kherson] Питання

Коллеги!

Профанация и междусобойчики - кто бы их не проводил - очень плохо влияют на климат в обществе, они
опускают и развращают, не стоит забывать об этом. А потому нам не может быть все равно, тем более, что это мероприятие проводилось под вывеской управления, которое должно руководствоваться в работе вполне определенными стандартами, а не "как хочу, так и ворочу".

Нашу организацию трудно заподозрить в том, что она хотела приз и не получила, а потому ворчит. И в списках победителей в самом деле много достойных, не спорю. Хотя есть и очень странные награждения.
Но печаль наша совсем о другом. Ничуть не драматизируя, мы в своей организации вынуждены были сделать несколько выводов:
1. Управление работает непрозрачно.
2. Управление работает непрофессионально.
3. Управление своими действиями создает почву для разбрата в молодежных НГО (любимчики и нелюбимчики).
4. Управление формирует комплексы и сеет сомнение в собственной значимости у победителей ("Если меня не выбирали среди многих достойных, а просто назначили без конкурса, то действительно ли я лучший?).
5. Управление сеет пессимизм у тех, кого "оставили за бортом".

Печаль наша об отношениях в третьем секторе, об отношении властей к нам и взаимно. Этот случай - еще один сигнал о том, что тема этики для НГО очень актуальна. Ведь если бы НГО, которые принимали участие в этом как бы конкурсе, повели себя этично, то и работники управления вынуждены были бы вести себя этично. А этого, по видимому, не случилось. Вот о чем наша печаль.
Или я что-то не так понимаю?

С уважением,
Алла Тютюнник.

Поза форумом

 

#16 2006-04-15 12:06:36

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

На данный момент ситуация следующая:

конкурс обсуждался на 2-х заседаниях Совета социального партнерства.
в результате составлено обращение Совета социального партнерства к городскому голове.

надеюсь, ход развитий событий найдет дальнейшее отражение ЗДЕСЬ

Поза форумом

 

#17 2006-04-25 11:06:03

Оксана
Активіст
Зареєстрований: 2006-04-20
Повідомлень: 134

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

Уважаемые коллеги!

На прошлой неделе в понедельник (17 апреля) письмо на имя В.В.Сальдо было мною лично отправлено почтой (с главпочтамта, чтобы было все максимально официально, очень тяжело объяснять людям детали, когда приносишь обрашение не от себя лично или своей общественной организации, а коллективное обращение). Таким образом, остается только засечь сроки и терпеливо ждать.

Поза форумом

 

#18 2006-04-27 09:05:07

Оксана
Активіст
Зареєстрований: 2006-04-20
Повідомлень: 134

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

Уважаемые коллеги!

Только что к нам в офис заходила А.В.Кашицына, рассказала историю о том, что в горисполкоме получили наше письмо по конкурсу и были страшно возмущены его содержанием. В конце концов последовала угроза о том, что "горисполком больше вообще не будет заниматься этим конкурсом". Вот так. Подождем все-таки официального ответа.

Поза форумом

 

#19 2006-05-31 11:09:22

Оксана
Активіст
Зареєстрований: 2006-04-20
Повідомлень: 134

Re: Молодіжний конкурс "Визнання"

Последняя информация по ответу на наше письмо: Антон Ефанов, исполняющий обязанности заведующего отдела по делам семьи и молодежи Херсонского горисполкома, заверил, что в следующий понедельник ответ будет у нас, извинился за несвоевременное реагирование, объяснив задержку с ответом тем, что само письмо в течение 2 последних недель находилось у С.Н.Черевко и только вчера его вернули для написания ответа.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

[ Generated in 0.028 seconds, 9 queries executed ]