Форум ЦСП

Форум для спілкування клієнтів, партнерів та співробітників херсонського ЦСП.
УВАГА: для того, щоб розміщувати повідомлення, необхідно "зайти"
На сайт ЦСП

Ви не зайшли.

#1 2009-04-12 10:09:46

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Закон "Про волонтерський рух"

Кабінет Міністрів на засіданні 8 квітня схвалив законопроект “Про волонтерський рух”, що був розроблений Міністерством юстиції. Майбутній закон покликаний унормувати та підтримати волонтерський рух в Україні.

Згідно з законопроектом, волонтерською діяльністю пропонується визнавати будь-яку соціальну, суспільно корисну, неприбуткову та вмотивовану діяльність, що здійснюється шляхом виконання робіт, надання послуг фізичним, юридичним особам та суспільству в цілому. Не є волонтерською соціальна, суспільно корисна, неприбуткова діяльність, що має одноразовий чи випадковий характер або здійснюється на підставі родинних чи дружніх стосунків.

Закон «Про волонтерський рух» дозволить визначити організаційні та правові засади здійснення волонтерської діяльності та розвитку волонтерського руху в Україні. Зокрема - основні напрями волонтерської діяльності, особливості правового статусу волонтерів та джерела фінансування волонтерських організацій.

Законом також передбачається визначити форми державної підтримки волонтерської діяльності - надання правової, організаційної, методичної, інформаційної допомоги волонтерам та волонтерським організаціям. Водночас, передбачається заборонити втручання органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб у діяльність волонтерів та волонтерських організацій.

Громадський простір

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

[ Generated in 0.061 seconds, 10 queries executed ]