Форум ЦСП

Форум для спілкування клієнтів, партнерів та співробітників херсонського ЦСП.
УВАГА: для того, щоб розміщувати повідомлення, необхідно "зайти"
На сайт ЦСП

Ви не зайшли.

#1 2009-01-11 09:48:23

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

програма соціально-економічного розвитку

На нараді в облдержадміністрації розглянуто питання формування обласного бюджету на 2009 рік

   При формуванні обласного бюджету на 2009 рік у ньому в першу чергу необхідно забезпечити потрібними коштами соціально захищені статті. Зокрема, виплату заробітної плати, видатки соціальних закладів на харчування, медикаменти, енергоресурси. Таке завдання поставлено перед керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації на нараді з питань формування обласного бюджету на 2009 рік, що відбулася 9 січня в обласній державній адміністрації за участі голови облдержадміністрації Бориса Сіленкова.
   Як відзначено на нараді, в області в цілому успішно виконано бюджетні показники 2008 року. Не виконано лише 5 місцевих бюджетів - 1,6% від їх загальної кількості. Регіон, не зважаючи на дуже складну ситуацію в економіці, породжену світовою фінансовою кризою, завершив 2008 рік без заборгованості по зарплаті у бюджетній сфері.
   Що ж до обласного бюджету на 2009 рік, то з огляду на суттєве зменшення коштів на фінансування витрат, викликане незалежними від області причинами, облдержадміністрацією та її структурними підрозділами буде проведений для збалансування бюджету докладний і прозорий аналіз доцільності у нинішніх умовах тих чи інших видатків. Зокрема, в управліннях, які є розпорядниками коштів обласного бюджету вирішено провести колегії управлінь за участі депутатів, представників профспілок та інших громадських організацій.
   Заплановано також проведення Громадських слухань по програмі соціально-економічного розвитку Херсонщини на 2009 рік та обласному бюджету на 2009 рік, що виноситимуться на розгляд сесії обласної ради.
   Водночас, як зазначив голова облдержадміністрації Борис Сіленков, сьогодні треба думати не лише про те, як і на що конкретно будуть потрачені бюджетні кошти, але й про те, з яких ресурсів бюджет отримуватиме необхідні кошти. Адже сума податків і платежів, що надходитимуть до бюджету у 2009 році напряму залежатиме від стану економіки. .

Звідси

Поза форумом

 

#2 2009-01-19 10:09:24

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: програма соціально-економічного розвитку

Головам районних державних адміністрацій, міським головам,                                             головам районних рад,     керівникам структурних                     
                                                                    підрозділів     обласної  державної адміністрації,
                                                                    банківських установ, підприємств,   
                                                                    територіальних     органів міністерств та інших  центральних       
                                                                    органів виконавчої влади, навчальних закладів,                                                                 громадських організацій, представникам засобів  масової                                                     інформації     (за окремим списком)

ФАКСОГРАМА
   
    Прошу взяти участь у громадських слуханнях з обговорення питання щодо особливостей формування місцевих бюджетів області та проекту обласного бюджету на 2009 рік, проекту програми економічного, соціального та культурного розвитку  Херсонської області на 2009 рік, що відбудуться        21 січня 2009 року о 14.00 в приміщенні Херсонського державного університету за адресою: вул. 40 років Жовтня, 27, м. Херсон.
    Інформація для ознайомлення розміщена на сайті  Херсонської обласної  державної адміністрації: www.oda.kherson.ua  (рухомий рядок праворуч, розділ «Оголошення»).
    Контактні телефони:
- з питань проекту обласного бюджету на 2009 рік: 49 55 18 (Крючкова Валентина Володимирівна);
- з питань проекту програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2009 рік: 22 26 41 (Пшенична Ірина Олександрівна);
- з організаційних питань: 22 32 89, 26 20 55 (Тернавська Маргарита Вікторівна).


Перший заступник голови
Херсонської обласної  державної
адміністрації                                                    І.Яковлєв

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

[ Generated in 0.024 seconds, 8 queries executed ]