Форум ЦСП

Форум для спілкування клієнтів, партнерів та співробітників херсонського ЦСП.
УВАГА: для того, щоб розміщувати повідомлення, необхідно "зайти"
На сайт ЦСП

Ви не зайшли.

#26 2007-11-14 17:52:44

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Процедури отримання вибраних соціальних послуг

УВАГА: процедура отримання свідоцтва про народження дитини уточнена!!!!!

Статтею 144 Сімейного Кодексу України визначено: „батьки зобов’язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати народження дитини в державному органі реєстрації актів цивільного стану. Невиконання цього обов’язку є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.
У разі смерті батьків або неможливості для них з інших причин зареєструвати народження дитини реєстрація проводиться за заявою родичів, інших осіб, уповноваженого представника закладу охорони здоров’я, в якому народилася дитина або в якому на цей час вона перебуває.
Відповідно до Закону України „Про органи реєстрації актів громадянського стану” від 24.12.1993 року порядок реєстрації актів цивільного стану встановлюється Законом і Правилами, що затверджується Міністерством юстиції України.
Згідно п.2.8 Правил реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.10.2000 року № 52/5: особиста присутність батьків дитини при реєстрації народження не є обов’язковою. У випадку, якщо реєстрація народження проводиться не батьками, а іншою особою, то заявник повинен подати паспорт або паспортний документ, що посвідчує особу заявника, медичне свідоцтво про народження дитини, паспорта або паспортні данні батьків дитини (свідоцтво про шлюб, заява матері (якщо мати дитини не перебуває у зареєстрованому шлюбі)).
При різних прізвищах батьків при реєстрації народження їх присутність є обов’язковою. За їх письмовою згодою дитині присвоюється прізвище батька чи матері або подвійне прізвище, утворене шляхом з’єднання їхніх прізвищ, про що робиться відповідний запис у графі „Для відміток”, який засвідчується підписами обох батьків. За відсутності згоди дитині присвоюється прізвище на підставі рішення органів опіки й піклування або суду. У заяві про присвоєння дитині подвійного прізвища батьки зазначають, з якого прізвища – батька чи матері – повинно починатися прізвище дитини.
Реєстрація народження провадиться при пред’явленні:
-    медичного свідоцтва про народження форми № 103/о;
-    паспорта або паспортних документів, що посвідчують особи батьків або одного з них. Якщо документ, який посвідчує особу одного з батьків, з поважних причин не може бути пред’явлений, то орган реєстрації цивільного стану не вправі відмовити в реєстрації народження дитини. Відомості про другого з батьків у цьому разі зазначаються на підставі свідоцтва про шлюб;
-    документа, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб, заява матері, спільна заява матері та батька дитини, заява батька про визнання батьківства).
Свідоцтво про народження дитини видається у день подання всіх необхідних документів заявником.
Згідно Тарифів за надання додаткових послуг правового і технічного характеру в відділах реєстрації цивільного стану Херсонської області, затверджених наказом Херсонського обласного управління юстиції 08.11.2006 року № 05-04/262 п.1.2.8 вартість „Проведення індивідуального обряду народження без музичного супроводження” становить 33 грн. 15 коп.

Поза форумом

 

#27 2008-04-10 15:14:43

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Процедури отримання вибраних соціальних послуг

Про розмір виплати допомоги при народженні дитини з січня 2008 року

   
   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 року № 57, розмір та строк виплати допомоги визначаються з урахуванням кількості дітей, які до народження малюка перебували на утриманні особи, якій призначається допомога (одного з батьків дитини). Про це повідомляє Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації.
   Допомога на дитину, яка народилася після 31 грудня 2007 року надається у розмірі 12 тис. 240 грн - на першу, 25 тис. - на другу та 50 тис. - на третю. Як і раніше, вся сума ділиться на частини. На першу дитину спочатку одноразово виплачується 4 тис. 800 грн., а решта суми - протягом наступних 12 місяців (по 620 грн. щомісяця). На другу - 4 тис. 840 грн., а решта суми - протягом наступних 24 місяців (по 840 грн. щомісяця). На третю дитину - 5 тис. грн., а решту суми - протягом наступних 36 місяців (по 1 тис. 250 грн. щомісяця).
   У разі народження двійні або більшої кількості дітей допомога виплачується на кожну дитину, при цьому кожна дитина з їх числа вважається наступною. Якщо двійня народжується в сім'ї, де немає старших дітей, допомога буде призначена на одну дитину в розмірі 12 тис. 240 грн., на другу - 25 тис. грн. Таким же чином буде призначена допомога у разі народження трійні.
   У випадку, коли двійня народилася в сім'ї, в якій вже виховується двоє старших дітей, допомога надається на кожну новонароджену дитину у розмірі 50 тис. грн.

Сайт ХОДА

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

[ Generated in 0.031 seconds, 8 queries executed ]