Форум ЦСП

Форум для спілкування клієнтів, партнерів та співробітників херсонського ЦСП.
УВАГА: для того, щоб розміщувати повідомлення, необхідно "зайти"
На сайт ЦСП

Ви не зайшли.

#1 2007-10-17 10:20:24

Lalos
Активіст
Зареєстрований: 2006-10-16
Повідомлень: 342

Проект програми підтримки молоді

У Херсонській області розроблено проект програми підтримки молоді

9 жовтня на розширеному засіданні колегії Управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації за участі голови комісії Херсонської обласної ради з питань, освіти молоді і туризму В.Ф. Ходаковського було ухвалено та рекомендовано до розгляду колегією обласної державної адміністрації проект обласної комплексної програми “Молодь Херсонщини” на 2008-2012 роки.

Протягом останніх 15 років в Херсонській області не існувало обласної комплексної програми підтримки молоді. І ось, завдяки зусиллям Управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації (начальник В.Д. Трамбовецький), Молодіжного центру регіонального розвитку (виконавчий директор М.В. Гончар), Громадської ради при обласній державній адміністрації (голова Л.М. Польська), Кафедри філософії і соціології Херсонського національного технічного університету (зав.кафедри доцент В.К.Коробов), Кафедри соціально-економічної географії Херсонського державного університету (зав.кафедри доцент О.І. Пилипенко), Херсонської обласної організації Комітету виборців України (голова Д.В.Бєлий), Міжнародного фонду “³дродження” проект програми був підготовлений.

Цьому процесу передувала наполеглива діяльність робочої групи на чолі з першим заступником голови обласної державної адміністрації І.О.Яковлевим, створена розпорядження голови обласної державної адміністрації “Про робочу групу з підготовки обласної комплексної програми “Молодь Херсонщини” на 2008 – 2012 роки” №806 від 18.07.2007 р.

Проект програми має вісім розділів, які охоплюють важливі напрямки підтримки і активізації молоді в області, а саме:
1. Створення умов для ефективної реалізації молодіжної політики в області.
2. Правова просвіта, попередження злочинності у молодіжному середовищі.
3. Створення умов для доступності якісної освіти, сприяння творчому та інтелектуальному розвитку молоді.
4. Розвиток громадської активності, духовності та патріотизму у молодіжному середовищі.
5. Пропагування здорового способу життя у молодіжному середовищі, розвиток фізичної культури та спорту.
6. Підготовка молоді до сімейного життя, підтримка молодих сімей.
7. Забезпечення зайнятості, розвиток економічної активності молоді.
8. Розвиток молодіжного руху в області.

На черзі проведення публічних обговорень проекту програми у громадах області під час яких передбачається її доопрацювати з урахуванням пропозицій учасників обговорень. А наприкінці жовтня проект програми буде винесений на розгляд членів колегій обласної державної адміністрації.

Джерело: Портал "Громадський простір"
http://www.civicua.org/news/view.html?q=993152

Поза форумом

 

#2 2007-10-17 10:22:21

Lalos
Активіст
Зареєстрований: 2006-10-16
Повідомлень: 342

Re: Проект програми підтримки молоді

Володимир Купрій написав:

Колеги,

можливо на Форумі варто самим обговорити цей проект (для початку)?

А то виходить за два тижні "у громадах області" (!) хочуть обговорення провести та ще й за наслідками таких проект доопрацювати, а в кінці місяця колегію ОДА затвердити. Стаханов просто відпочиває

А для початку пропоную "авторам" чи авторському колективу програми оприлюднити проект, щоб він був досяжний "громадам області"  чи принаймні їх активним групам громадян

Поза форумом

 

#3 2007-10-17 15:03:50

Lalos
Активіст
Зареєстрований: 2006-10-16
Повідомлень: 342

Re: Проект програми підтримки молоді

Анна Парфёнова написав:

Цілком слушна пропозиція. Наша організація отримала прес-реліз з проханням розмістити цю інформацію на сайті. У відповідь ми направили листа з зустрічним проханням надати для розміщення на сайті проекту програми. Бо інакше ця інформація буде не зовсім коректною.

З повагою, Парфьонова Г.В., голова правління ХМГО «Розвиток».

Поза форумом

 

#4 2007-10-18 07:39:06

Lalos
Активіст
Зареєстрований: 2006-10-16
Повідомлень: 342

Re: Проект програми підтримки молоді

Дементий написав:

Не знаю, почему-то Володя Куприй задал какую-то критическую нотку в восприятии текста проекта программы. ("авторы", стахановские методы...)

Может две недели это и короткий срок, но по сравнению с чем?

Рабочая группа по программе собирается уже Бог знает сколько времени. На ней могли присутствовать все желающие активисты молодежных организаций и вносить предложения. И присутствовали и вносили. И обсуждение уже фактически идет в районах. И есть календарь обсуждений ("Политическая Херсонщина" его уже опубликовала)
И новейшей истории с молодежной программой скоро год будет (я помню этот вопрос поднимался на молодежном форуме в ноябре прошлого года).

Я думаю, Володя, как опытный управленец знает процессы прохождения бумаг и понимает, что коллегия облгосадминистрации не последняя инстанция в принятии программы, а как желающий посодействовать важному процессу мог бы внести предложение, например, разместить текст программы, например, на сайте "Социопростор" или сайте ТЦК (как представитель херсонского землячества).

Например, "Политическая Херсонщина" с удовольствием разместит проект программы, если сможет его адаптировать в штмл-формате

С уважением, Дементий Белый

Поза форумом

 

#5 2007-10-19 21:18:18

Mikhaylo Honchar
Учасник
Зареєстрований: 2007-03-28
Повідомлень: 15

Re: Проект програми підтримки молоді

Уважаемый Владимир, уважаемые коллеги!
Хочу Вас уверить, что программа ни в какоем случае не есть секретом ни как для общественности, ни так для представителей гражданского сектора. Наоборот, авторский коллектив делает все возможное что бы проект программы имел максимальное публичное  обсуждение  и был поддан КОНСТРУКТИВНОЙ критике. Для этого Молодежный центр регионального развития при поддержке МФ "Відродження" заказал в типографии 1000 экземпляров проекта программы, что бы каждый желающий (а особенно в районах области) смог с ней ознакомится. При помощи Дементия Белого и  команды КВУ идет процес что бы  разместить проект программы в сети (есть трудности но все должно получится). Нет проблем что бы разместить проект программы на форуме и на портале ГО "Розвиток". Я обязательно свяжусь с Людмилой Николаевной и Анной Васильевной по этому поводу.
И о "стахановстве". Я горжусь, что мы смогли мобилизовать облгосадминистрацию, что бы в районах области прошли публичные обсуждения программы. Понятно, что всвязи с ограниченным количеством времени нам не удастся побывать в каждом районе, потому было внесено предложение локализовать места проведения. С графиком вы сможете ознакомится на "Политической Херсонщине" и в газете "Новый день".
Относительно коллегии облгосадминистрации, то информирую вас, что благодаря пониманию Б.В.Силенкова заседание коллегии, специально для проведения публичных обсуждений, было сдвинуто на конец октября, что бы одновременно успеть выполнить все процедурные моменты и вынести еще в этом году проект программы на сессию облсовета. В этом деле есть максимальная прозрачность.
Прошу вас иметь понимание к нашему общему делу и помогать, а не додумывать, что кто-то хочет протянуть через облсовет очередную "филькину грамоту". Была проведена серьозная работа. Я понимаю что есть определенное предвзятое отношение к Управлению и В.Д.Трамбовецкому - я тоже с некоторыми вещами несогласен, но это не есть причина не работать для СОЗИДАНИЯ. Лично В.Д.Трамбовецкий прилагает огромнейшие усилия, что бы программа была запущена. Не все может получается идеально, но работа идет и завершение ее еще нескоро.
Кстате, обращю ваше внимание, что последний пункт проведения публ.обсуждений - Херсон, потому заранее приглашаю всех желающих взять в нем непосредственное участие и высказать свои суждения и предложения. Место и время будет оглашено дополнительно.

Ваш Михаил Гончар, Молодежный центр регионального развития

Поза форумом

 

#6 2007-10-20 08:04:32

Vladislav.Gladkij
Учасник
Зареєстрований: 2006-10-17
Повідомлень: 36
Вебсайт

Re: Проект програми підтримки молоді

http://spc.ks.ua/images/179.jpg


Нет ничего невозможного, для человека с интеллектом // http://gladkij.ru

Поза форумом

 

#7 2007-10-20 18:23:16

Vladislav.Gladkij
Учасник
Зареєстрований: 2006-10-17
Повідомлень: 36
Вебсайт

Re: Проект програми підтримки молоді

Проект програми в електронному вигляді розміщено тут: http://vladislav.gladkij.googlepages.co … herson.zip


Нет ничего невозможного, для человека с интеллектом // http://gladkij.ru

Поза форумом

 

#8 2007-10-22 09:16:31

vlad
Учасник
Зареєстрований: 2006-05-04
Повідомлень: 29

Re: Проект програми підтримки молоді

Колеги,
я не розумію чому мій лист викликав таке "хвилювання". Та все добре, що громадськість демонструє таке бажання впливати на прийняття рішення. Можливо чи не вперше молодь сама пише програму для себе.
Проблема в процедурі. Було заявлено, що в кінці місяця буде колегія ОДА, де проект буде ухвалено для подання на сесію обласної ради, яка фактично і повинна її ухвалити Це зрозуміло. А от з публічними обговореннями щось відбувається... Останнє публічне обговорення 26 жовтня, а колегія в кінці жовтня (напевно, у період 29-31 жовтня) наскільки  мені відомі регламенти ОДА, то документи на колегію мають бути готові щонайменше за тиджень (можливо я помиляюся), але точно не за один день до засідання. Ось і питання, яку роль у цьому процесі відіграють "кущові" публічні обговорення?
Володимир Купрій

Поза форумом

 

#9 2007-10-22 18:41:32

Mikhaylo Honchar
Учасник
Зареєстрований: 2007-03-28
Повідомлень: 15

Re: Проект програми підтримки молоді

Шановний Володимире!
Хочу Вас запевнити, що процедура подачі документів на колегію буде дотримана. Крім того, на колегію документ буде поданий лише після експертизи фінансового управління і управління економіки. Тому це ще не близький світ.
Думка, шо колегія відбудеться наприкінці місяця - це думка від 9 жовтня. Сьогодні - це скоріш за все буде у межах 5-10 листопада. Та можливі зміни... Йдуть постійні консультації. Але не пізніше аніж цього вимагає процедура подання документів на сесію обласної ради.

Михайло Гончар, МЦРР

Відредаговано Mikhaylo Honchar (2007-10-22 18:43:08)

Поза форумом

 

#10 2007-10-29 15:37:39

Kseniya
Новачок
Зареєстрований: 2006-06-02
Повідомлень: 4

Re: Проект програми підтримки молоді

Михайло, я знаю, що у п'ятницю має відбутися наступне обговорення Робочою групою  проекту програми. Пан Трамбовецький запрошував нас взяти участь у цьому обговоренні. Вже визначений точний час проведення обгворення? Чи буде оголошення в розсилці про час і дату?

Поза форумом

 

#11 2007-10-29 18:08:08

Mikhaylo Honchar
Учасник
Зареєстрований: 2007-03-28
Повідомлень: 15

Re: Проект програми підтримки молоді

Шановні  колеги!
Як тільки я матиму відповідну інформацію, я негайно вас поінформую про місце і час.

Михайло Гончар

Поза форумом

 

#12 2007-11-14 14:34:33

Kseniya
Новачок
Зареєстрований: 2006-06-02
Повідомлень: 4

Re: Проект програми підтримки молоді

Миша, ну как так опять получается, что обсуждается программа, а из общественных организаций только ты принимаешь в этом участие. Почему нигде не было информации о встрече, почему не звонили и не приглашали? Вот как можно узнавать про встречи и принимать участие в обсуждении, если приглашают через одного?! Кто организовывал эту встречу?! И у кого документ с внесенными дополнениями и правками?

Поза форумом

 

#13 2007-11-14 14:40:02

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Проект програми підтримки молоді

а обсуждение сегодня было?

(просто нам вчера звонили из управления и хотели куда-то пригласить Оксану Силюкову. страшно обрадовались, что в 10.00 ее еще не будет в городе smile )

Поза форумом

 

#14 2007-11-15 06:54:00

Kseniya
Новачок
Зареєстрований: 2006-06-02
Повідомлень: 4

Re: Проект програми підтримки молоді

Я ж про это же! Так хотели пригласить, так хотели...Более того, по словам очевидцев, документ передают на коллегию, а потом на депутатские комисси..

Поза форумом

 

#15 2007-11-15 17:52:19

Mikhaylo Honchar
Учасник
Зареєстрований: 2007-03-28
Повідомлень: 15

Re: Проект програми підтримки молоді

Коллеги!
Вношу ясность: да действительно, вчера (среда) состоялось заседание совета по вопросам молодежной политики при ОГА членами которой есть Михаил Гончар, Евгений Криницкий, Анатолий Стоцкий, Магда Коваленко, Анастасия Ходаковская (были: я и Стоцкий), под председательством И.Яковлева. Совет своим решением утвердил проект программы и рекомендовал для вынесения на коллегию ОГА. Организацией и обзвоном членов коорд.совета занималось управление.
Публичное обсуждение программы закончилось. Принимались и принимаются (ДО 15.00 16 НОЯБРЯ, ПЯТНИЦА) предложения по дополнению и внесению изменений. Рабочий проект программы в который вносятся изменения и дополнения находится в управлении и занимается им Оксана Ломакина.
Планируется, что в понедельник проект программы уйдет Б.Силенкову и на коллегию (28 ноября) ну а потом по процедуре.
Так что тут никаких закулис нет. Просто поджимает время.

Поза форумом

 

#16 2008-01-05 15:11:38

Mikhaylo Honchar
Учасник
Зареєстрований: 2007-03-28
Повідомлень: 15

Re: Проект програми підтримки молоді

Уважаемые коллеги!
Наконец-то наступило какое-то прояснение с проектом программы "Молодежь Херсонщины".
27 декабря программа была рассмотрена коллегией ОДА. Небыли приглашены ни В.Д.Трамбовецкий ни кто другой из разработчиков. Как член коллегии в ней брала участие Л.М. Польская.
Программа була порезана до неузнаваемости, выброшена вся аналитика. Так порезали, что в некоторых строчках отсутствует элементарная связь мыслей. Бюджет программы также урезали с 900 тыс./ год до 130 тыс. в контексте финансирования управления, а все остальное из бюджетов территориальных общин и
внебюджетных средств - короче на программы 0 грн. 00 коп.
Я 27 декабря встретился под елкой с губернатором и высказал ему свое негодование, он типа сказал что почитает программу.
Кроме того от имени МЦРР на имя Б.Силенкова было направлено письмо с просьбой провести встречу с представителями НГО для обсуждения сложившейся ситуации (по информации что есть она запланирована на 15-16 января).
29 декабря я общался с председателем бюджетной коммисии облсовета А.Гонтарем, он также взволнован этой ситуации и обещал 7-8 января встретится с губернатором.
4 января МЦРР опубликовало открытое обращение по поводу программы.
Я общался с Л.М.Польской, мы решили собрать руководителей комитетов сразу после праздников что бы принять кокое-то  решение по ситуации.

Со своей стороны МЦРР призывавает всех вас взять участи во встрече с губернатором и высказать свою позицию. Прошу вас проинформировать меня о вашем желании, что бы я мог включить вас в список участников. Прошу это сделать до 10 января. Мои контакты кто не помнит: molodiy@ukr.net, 44 28 40.

Также информирую вас, что при невыполнении требований отображенных в обращении, МЦРР планирует провести митинг протеста под ОДА.

Пока все. Ваш Михаил Гончар

Поза форумом

 

#17 2008-01-05 15:12:38

Mikhaylo Honchar
Учасник
Зареєстрований: 2007-03-28
Повідомлень: 15

Re: Проект програми підтримки молоді

Відкрите звернення Молодіжного центру регіонального розвитку щодо ситуації навколо проекту обласної комплексної програми «Молодь Херсонщини» на 2008-2012 роки

Шістнадцять років поспіль в нашій області, та й в цілому у державі, не існувало жодного реальної стратегії направленої на дієву підтримку молодих людей та попередження негативних проявів у молодіжному середовищі. Це було спричинено постійною боротьбою політиків за владу та ресурси, а молодь і її проблеми перебували на задвірках їх інтересів.
Сьогодні, коаліція громадських організацій та зацікавлених осіб, у т.ч. вчених, спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації спробувала змінити ситуацію і підготувала проект обласної комплексної програми “Молодь Херсонщини” на 2008-2012 роки.
Це комплексний документ, який охоплює різні аспекти життєдіяльності молоді нашої області і передбачає поступальні кроки направлені на вирішення важливих проблем молодої людини в Херсонській області. Зрозуміло, що це не є ідеальний документ, яки й би вирішив все і зразу. Життя не стоїть на місці. А тому, програма має постійно піддаватися ревізії, корегуватися і доповнюватись враховуючи реалії часу.
Розробниками програми було проведено широку дискусію з громадськістю, представниками органів державної влади та місцевого самоврядування іншими зацікавленими особами. Були враховані більшість побажань та зауважень.
За результатами роботи було підготовлено солідний документ з загальним кошторисом у 6,8 млн. грн., пропорційно розрахованих на п’ять років. З них:  понад 1,0 млн. грн. передбачалося залучити з Державного бюджету України на проведення всеукраїнських та міжнародних заходів; 4,0 млн. грн. – з обласного бюджету, що у середньому складає 0,5% його видаткової частини; бл. 1,0 млн. грн. - з бюджетів територіальних громад області; 800,0 тис. грн. позабюджетних коштів. Тим самим, розробники планували створити консолідований бюджет, який би давав можливість змінам не тільки для молоді в м. Херсоні (як воно звичайно буває), а направляв значні кошти на підтримку молоді у кожній громаді, яка долучилася б до співфінансування у межах власних програм. Крім того, програма давала можливість збільшити об’єми видатків на молодіжну політику в області з 117,0 тис. грн. з обласного бюджету (у 2007 р.) і бл. 700,0 тис. з місцевих у 4-5 разів. А це б у свою чергу підвищило б, як якість реалізованої політики, так і об’єми сукупних видатків на кожну молоду людину – з 2,3 грн./рік до 10,0 грн./рік.
Та не все так сталося, як гадалося. Ситуація, яка трапилася наприкінці 2007 року вкотре довела, що молодь політикам потрібна тільки напередодні виборів.
Так, 27 грудня у швидкому порядку без участі, а ні представників профільного Управління, а ні когось з розробників  колегією обласної державної адміністрації на чолі з  губернатором Б.Сіленковим було прийнято проект обласної програми «Молодь Херсонщини», який розробникам з першого погляду було дуже тяжко впізнати. Замість багатосторінкового, аналітичнообґрунтованого і затратного проекту, «нагора» було видано звичайний чиновницький документ в якому купа заходів, але мізер коштів, без яких ці заходи нічого не варті. Як результат, з обласного бюджету замість 4,0 млн. грн. на п’ять років молодь нашої області може розраховувати на 650 тис. грн.?! Щедрий жест облдержадміністрації, який показує все відношення губернатора до молоді нашої області. Це не фінансування – це чергова подачка кинута нашій молоді.
А громада запитує: чому частка молоді кожного року скорочується (щороку 0,1-0,3% від населення області); чому область займає четверту сходинку по поширенню наркоманії; сьому за розповсюдженням ВІЛ/СНІДУ; чому в області висока дитяча смертність та низький рівень народжуваності (10,2 народжених проти 15,9 померлих на 1000 ос. у 2006 р.), вже не кажучи про міграцію молоді з області (16991 ос. прибулих проти 19989 ос., котра виїхала (2006 р.)? Наша область займає одне з провідних місць в Україні за кількістю абортів серед молодих жінок, вже не кажучи про куріння і алкоголізм у молодіжному середовищі,  а понад 53% (з них 7,8% неповнолітні) усіх засуджених за злочини складають особи до 35 років. У чому ж причина? Відповідь одна: у чиновників немає коштів на молодь, зате вони без консультацій з громадськістю заривають їх в землю, вкладаючи у різні, іноді безглузді проекти, прикриваючись гаслами: все заради майбутнього, все для людей!
Для якого майбутнього. Для яких поколінь працює губернатор, якщо щороку з карти області зникають села?
Так продовжуватись не може, ми маємо поламати цю систему зараз, або вже незабаром будемо з повна отримувати результати від чиновницького «хазяювання» в інтересах майбутніх поколінь.
Молодіжний центр регіонального розвитку вимагає:
- переглянути рішення колегії обласної державної адміністрації від 27 грудня 2007 року «Про проект обласної комплексної програми «Молодь Херсонщини» на 2008-2012 роки;
- повернути до розгляду попередній варіант документу рекомендований до розгляду робочою групою по розробці проекту програми;
- провести широку дискусію з залученням авторитетних представників громадського руху, розробників та депутатів обласної ради щодо фінансового забезпечення реалізації програми та якості її реалізації;
- у проекті обласного бюджету на 2008 і наступні роки віднести програму «Молодь Херсонщини» до програм пріоритетного фінансування.
У разі невиконання даних вимог, Молодіжний центр регіонального розвитку у коаліції з іншими громадськими організаціями та політичними партіями області звернеться до інших активних дій не заборонених Конституцією України та чинним законодавством в інтересах молодої громади нашої області та заради майбутнього країни.

Прийнято на засіданні правління МЦРР 4 січня 2008 року

Опубліковано на сайті "Політична Херсонщина" http://www.politics.kherson.ua/?&id=5086

Відредаговано Mikhaylo Honchar (2008-01-05 15:15:22)

Поза форумом

 

#18 2008-01-05 16:48:16

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Проект програми підтримки молоді

а когда планируется встреча с Силенковым?  она будет проходить в рамках приема граждан или специальной договоренности?

Поза форумом

 

#19 2008-01-05 17:37:14

Mikhaylo Honchar
Учасник
Зареєстрований: 2007-03-28
Повідомлень: 15

Re: Проект програми підтримки молоді

По той информации что я имею, будет отдельная встреча. Дата пока точно неопределена. Яковлев в отпуске будет после 14 января. Но список участников должен быть подготовлен к 10 января. Как только будет известна дата я сразу сообщу.

Михаил Гончар

Поза форумом

 

#20 2008-01-05 20:53:32

Дементий
Moderator
Зареєстрований: 2006-04-16
Повідомлень: 233

Re: Проект програми підтримки молоді

Миша, как я уже говорил: при необходимости готов принимать участие во встрече и поддерживаю ваши усилия.
Хочу напомнить, что молодежная программа одна из немногих, которая прошла процесс публичных консультаций (в том числе и в районах также) и я думаю, что Общественный совет в лице руководителя Совета Ларисы Михайловны   с полным правом может об этом напомнить господину Силенкову. И отказ коллегии облгосадминистрации учитывать результаты публичных консультаций - это игнорирование работы Общественного совета (мягко выражаясь).

Поза форумом

 

#21 2008-01-06 12:18:44

Mikhaylo Honchar
Учасник
Зареєстрований: 2007-03-28
Повідомлень: 15

Re: Проект програми підтримки молоді

Колеги!
Информирую вас, что с 8 по 18 января губернатор в отпуске на что есть соответствующее распоряжение на сайте ОГА. Так что встреча будет не раньше 18 января. А если назначат встречу раньше 18 января с и.о губернатора А.Градилем или И.Яковлевым, лично я буду ее игнорировать.

Михаил Гончар

Поза форумом

 

#22 2008-01-06 18:49:02

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Проект програми підтримки молоді

если представители обладминистрации особого желания встречаться не віражают - может, официальным образом записаться на прием????
у головы обладминистрации официальный день приема граждан - первый понедельник месяца (http://www.oda.kherson.ua/cgi-bin/control.pl?lang=uk&type=body&id=../control/uk/data/poslugy/pdgr.html&type=body&lang=uk)

18 января или 5 февраля - разница небольшая. зато если губернатор проигнорирует прием граждан...

Поза форумом

 

#23 2008-01-06 20:35:13

magda
Новачок
Зареєстрований: 2008-01-06
Повідомлень: 3

Re: Проект програми підтримки молоді

Михайле і Дементію я щаслива з того, що ви й досі не байдужі до того, що відбувається у молодіжній політиці. Погано, що сьогодні знову перерва між виборами і вже не потрібно клеїти листівки! Молодь знову нікому не потріна до наступних виборів! Проте це вже було і не один раз! Ми з цим якось управлялися! Разом ми переможемо! Не можна зупинятись! Комітет молодіжних організацій з Вами! Ми підтримаємо всі Ваші звернення! Програма відпрацьована і в ній враховані інтереси усіх верств Херсонської молоді! Тому я особисто не бачу жодних причин, щоб її відхилили! Будемо боротись разом! Разом ми сила!!!

Поза форумом

 

#24 2008-01-06 20:36:58

magda
Новачок
Зареєстрований: 2008-01-06
Повідомлень: 3

Re: Проект програми підтримки молоді

Справжня молодь ніколи не здається!!!

Поза форумом

 

#25 2008-01-06 20:58:33

magda
Новачок
Зареєстрований: 2008-01-06
Повідомлень: 3

Re: Проект програми підтримки молоді

Це звернення до лідера ЦРРМ Михайла Гончара! Кому. як не тобі. знати як важко відвойовувати кошти, що передбачені на молодіжні програми! Проте. колись коли ми були єдині ми змогли добитися окремого рядка у бюджеті на молодіжні програми! зараз нам дуже не вистачає цієї єдності!  Сьогодні у мене вже не вистачає сил і натхнення з цим боротись! Я впевненва. що ти зможеш! Я допоможу по мірі можливостей! Я щаслива з того, що є послідовники і їм не байдуже!!! Давай поборемось!!!

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

[ Generated in 0.040 seconds, 8 queries executed ]