Форум ЦСП

Форум для спілкування клієнтів, партнерів та співробітників херсонського ЦСП.
УВАГА: для того, щоб розміщувати повідомлення, необхідно "зайти"
На сайт ЦСП

Ви не зайшли.

#1 2007-04-29 18:19:18

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Обласна комісія з питань утилізації або знищення алкоголю та тютюну

Сайт ХОДА написав:

Затверджено новий склад обласної комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів

   Новий склад обласної комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів затверджено розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації Борис Сіленкова від 25 квітня 2007 року № 414.
   Головою комісії визначено заступника голови Херсонської обласної ради Геннадію Причину. Заступником голови комісії став заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Коняєв, секретарем комісії стала начальник відділу торговельної діяльності та побутового обслуговування Головного управління економіки обласної державної адміністрації Віра Кичко.
   Членами комісії визначено начальників відділу по виявленню злочинів у базових галузях економіки управління державної служби боротьби з економічною злочинністю управління МВС України в області (за згодою), начальника Головного управління економіки обласної державної адміністрації, начальника відділу державного нагляду державного підприємства "Херсонський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації" (за згодою).
   Також до складу комісії увійшли в.о. начальника відділу по боротьбі
   з незаконним обігом підакцизних товарів та інших товарів оперативного управління податкової міліції Державної податкової адміністрації в області (за згодою), начальник відділу контролю за виробництвом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в області (за згодою), а також начальник відділу організації роботи з безхазяйним майном Державної податкової адміністрації в області (за згодою), завідувач відділу гігієни харчування обласної санітарно-епідеміологічної станції (за згодою).

Поза форумом

 

#2 2007-04-29 18:26:27

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Обласна комісія з питань утилізації або знищення алкоголю та тютюну

olga-osmu написав:

ШАНОВНІ  КОЛЕГИ!
Яким чином можно дізнатися про фактичне(не формальному) знищення, а не просуненню цих товарів за межі міста до зон відпочинку влітку та  інші  області  України у продаж через приватні  магазини, торговельні  точки стихійних ринків, тощо? Чи не наражаємось на ризик, що українці вживатимуть ці  товари зі  шкодою для здоров"я?
Чи хтось має інформацію про залучення представників громадськості при фактичному знищенні цих товарів чи сам приймав участь у цих заходах?

З повагою, голова ХОО ОСМУ Ольга Безкоровайна

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

[ Generated in 0.021 seconds, 8 queries executed ]