Форум ЦСП

Форум для спілкування клієнтів, партнерів та співробітників херсонського ЦСП.
УВАГА: для того, щоб розміщувати повідомлення, необхідно "зайти"
На сайт ЦСП

Ви не зайшли.

#101 2007-04-02 11:48:34

neFORMAT
Активіст
Зареєстрований: 2007-01-20

Re: Зустріч з представниками міськвиконкому стосовно тарифів

Dima написав:

До того-ж ми не займаємося активним самопіаром. Так що не скрізь добре знають Опору. Але кому треба - знають. Ми ж не політична партія, тому не так вже й сильно залежимо від популярності.

Та ви що? Перша оригінальна, та не знайма мені річ із самого початку дикусії... Але все шо вобите останнім часом, я до цих пір виправдовував лише самопіаром, бо лише так можна класифікувати доволі туповаті акції та угодо-листи!

Не ображайтесь, чесно бажаю вам успіхів, але ж...

Поза форумом

#102 2007-04-02 14:44:03

Галина
Учасник
Зареєстрований: 2007-04-01

Ось, ще продовження "тарифної війни" боротьба Олександра Шаповалова
http://www.politics.kherson.ua/?&id=4295

Відредаговано Галина (2007-04-02 14:44:20)

Поза форумом

#103 2007-04-02 15:10:23

True
Учасник
Зареєстрований: 2006-12-20

Dima написав:

Наша цель в том, что б начиная с малого продолжить большим. Что б установить тесные отношения сотрудничества. Что б показать готовность к совместной деятельности. Участие наиболее активных и известных НГО Херсона необходима что б показать власти и партиям, что 3-ий сектор готов к сотрудничеству, а не пустой критике.

Дима,а вы уверены что власть не знает что 3-й сектор готов сотрудничать с властью?Не задавались ли вы вопросом хочет ли власть сотрудничать с 3-м сектором,нужно ли ей это?????????
Не думали ли вы о других планах и формах призыва власти к диалогу???????????

Я бесконечно доброе, феноменально умное, чертовски привлекательное, беспредельно ответственное, исключительно порядочное, не-по-годам развитое, бесподобно бесподобное, беззаветно любящее, идеально сложенное и невыносимо скромное существо! )))))))

Поза форумом

Нижній колонтитул