Форум ЦСП

Форум для спілкування клієнтів, партнерів та співробітників херсонського ЦСП.
УВАГА: для того, щоб розміщувати повідомлення, необхідно "зайти"
На сайт ЦСП

Ви не зайшли.

#1 2006-12-13 09:55:38

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

знову про Громадську раду (колегію, тощо...)

Під час чергового вивчення "Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики" один з моїх колег знайшов такий  цікавий пунктик:

"Об'єднання громадян можуть ініціювати проведення консультацій з громадськістю з питань, не передбачених орієнтовним планом, шляхом подання відповідних пропозицій громадській раді або органу виконавчої влади. У разі коли така пропозиція надійшла не менше ніж від трьох легалізованих в установленому порядку об'єднань громадян, діяльність яких поширюється на відповідну територію, проведення консультацій з громадськістю є обов'язкове."

(п.14 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, ПКМУ №1378 від 15.10.2004)

Чому б цим не скористатися???????????

Поза форумом

 

#2 2007-01-14 03:36:34

Ларчик
Новачок
Зареєстрований: 2006-10-20
Повідомлень: 6

Re: знову про Громадську раду (колегію, тощо...)

Консультации с общественностью очень важны,  особенно в вопросах дерибана коммунальной собственности. Сейчас Забалка гудит - всю коммунальную собственность (читай землю) раздерибанили свои да наши люди. У членов территориальной громады ни осталось ни клочка земли, где они могли бы реализовывать свои социально - бытовые проблемы. Все это происходит с нарушением основного закона - Конституции. Например, поликлиника, аптека - проданы и перепрофилированы, хотя в Коституции четко указано, что запрещено уменшать сеть лечебно - профилактических учреждений. А ведь это творится не только на Забалке. Сколько детских садиков закрыто и продано?. А по детским дошкольным учреждениям существует специальный закон.
Поэтому кто присоединится к "Общественному народовластию" в части инициирования консультаций с общественностью по поводу коммунальной собственности города?1

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

[ Generated in 0.019 seconds, 6 queries executed ]