Форум ЦСП

Форум для спілкування клієнтів, партнерів та співробітників херсонського ЦСП.
УВАГА: для того, щоб розміщувати повідомлення, необхідно "зайти"
На сайт ЦСП

Ви не зайшли.

#1 2007-07-17 14:38:12

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

ВБО «Соціальна допомога»

16 липня в приміщенні інформаційної агенції УНІАН відбулася презентація Всеукраїнської благодійної організації «Соціальна допомога». Ініціативна група почне діяльність з масштабного проекту допомоги інвалідам праці.

«Сьогодні саме поняття "благодійності" вимагає реанімації. Інакше серця людей, які хочуть і можуть допомагати, перестануть відповідати на заклики про допомогу. Всеукраїнська благодійна організація "Соціальна допомога" ставить перед собою складне завдання - відновлення ідеалів благодійності в Україні», - сказав у вступному слові Борис Литвак, член правління Всеукраїнської благодійної організації "Соціальна допомога".

Серед цілей організації  створення належних умов життя та праці для інвалідів, вдосконалення та реалізація в повному обсязі наявної нормативної юридичної бази щодо інвалідів, а також - довести проблему інвалідів до суспільній свідомості.

Стандарти життя та праці інвалідів залишаються низькими, хоча в останнє десятиріччя в цьому питанні є значні зміни, - говорять учасники. «Але в суспільстві мало відома ця проблематика, відсутнє співчуття до таких людей. В цілому непогана законодавча база не завжди виконується. «Соціальна допомога» хоче розірвати порочне коло байдужості», - сказав Петро Таланчук, голова наглядової ради Всеукраїнської благодійної організації, Президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", який більше 10 років допомагає людям з особливими потребами.

Учасники прес-конференції оголосили про початок 25 липня благодійного марафону збору коштів для інвалідів праці. Це перший проект нової організації. Кошти збиратимуться для організації виробництв, на яких інваліди зможуть знайти робочі місця, які будуть повністю пристосовані для потреб інвалідів.

Голова наглядової ради ВБО «Соціальна допомога» вважає, що знову повернутися в суспільство інвалід може тільки тоді, коли він зможе знайти роботу, успішно працювати, робити кар'єру. «Сьогодні інваліди раді виконувати будь-яку роботу, аби вона була. Представники ж «Соціальної допомоги» хочуть, щоб люди з особливими потребами могли знайти таку роботу, яка відповідає їхнім побажанням», - сказав громадський діяч.

«Соціальна допомога» працюватиме як над загальними заходами для покращення становища інвалідів в нашому суспільстві, так і надаватиме адресну допомогу окремим людям, які цього потребують», - наголосив Петро Таланчук.

Присутній під час прес-конференції міністр праці та соціальної політики України М. Папієв від імені уряду підтримав громадську ініціативу. Він наголосив, що в основі державної політики по відношенню до інвалідів завжди має лежати повага до гідності людини, визнання права на рівність можливостей, самостійне життя та активну участь в житті громади. «Це все те, що називається «Європейські цінності», - сказав міністр.

За його словами, уряд та суспільство повинні спільно боротися з усіма проявами дискримінації у відношенні українських громадян з особливими потребами, усунути бар'єри різного роду на шляху реалізації такими громадянами їх невід'ємних прав. «Треба розробити такі форми надання соціальних послуг для інвалідів, які б не порушували їх гідності і водночас - розширювали можливості вибору шляхів особистої та професійної самореалізації», - наголосив Михайло Папієв.

Деякі цифри та факти
" В Україні мешкає 2 млн. 760 тис. інвалідів, що становить 5,6% від усього населення України.
" 1 млн. 330 тис. інвалідів  працездатного віку, 75% із них не працевлаштовані.
" За урядовою програмою 20012005 рр. повинно бути працевлаштовано 80 тис. інвалідів.
" У Великобританії сьогодні живуть близько семи мільйонів людей із фізичними вадами. Близько половини з них працюють. У цій країні три міністри мають «серйозний ступінь фізичних порушень»  глава МЗС, міністр фінансів і міністр внутрішніх справ.
" Президент США Франклін Рузвельт пересувався на візку.
" У Пентагоні майже чверть програмістів  «візочники».

Учасники прес-конференції
" Таланчук Петро Михайлович, голова наглядової ради Всеукраїнської благодійної організації "Соціальна допомога", Президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"
" Литвак Борис Давидович, Директор дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №2, м. Одеса, член правління Всеукраїнської благодійної організації "Соціальна допомога"
" Папієв Михайло Миколайович, Міністр праці та соціальної політики


Джерело: Прес-служба Міністерства праці та соцполітики

Поза форумом

 

#2 2007-07-17 14:42:28

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: ВБО «Соціальна допомога»

Володимир Купрій написав:

Пропоную цю ініціативу обговрити на форумі. Як на мене досить дивне "протежування" Міністерства однієї громадської організації, коли поряд маса організацій інвалдів вже давним давно займаються такою проблематикою. Дивує одіозність складу правління Соціальної допомоги.

Поза форумом

 

#3 2007-07-18 09:20:50

Vladislav.Gladkij
Учасник
Зареєстрований: 2006-10-17
Повідомлень: 36
Вебсайт

Re: ВБО «Соціальна допомога»

Цікаво, чи подаватиме ця організація заявки на фінансування у наступному році? А ідея щодо створення - досить "оригінальна"...


Нет ничего невозможного, для человека с интеллектом // http://gladkij.ru

Поза форумом

 

#4 2007-07-25 16:21:39

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: ВБО «Соціальна допомога»

Обласна державна адміністрація закликає взяти участь у акції "Ти можеш допомогти їм"
цікаво, це замість акції "Милосердя" чи на додачу до неї?

Поза форумом

 

#5 2007-09-27 14:25:25

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: ВБО «Соціальна допомога»

ПРЕС-СЛУЖБА
МІНІСТЕРСТВА  ПРАЦІ  ТА  СОЦІАЛЬНОЇ  ПОЛІТИКИ  УКРАЇНИ
01001, Київ-1, вул. Еспланадна, 8/10,  тел/факс: 226-24-01, тел. 289-35-60, e-mail:  press4@mlsp.gov.ua

27.09.2007 р.

Михайло Папієв привітав сім’ю Кравченків із народженням трійні.

Ключі від трикімнатної квартири у м. Гребінка, Полтавської області сім’ї Кравченків, де нещодавно народилася трійня, сьогодні, 27 вересня, вручив голова Наглядової ради Всеукраїнської благодійної організації "Соціальна допомога", президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Петро Таланчук. Так, за благодійні кошти організації „Соціальна допомога” придбано квартиру вартістю понад 130 тис. гривень. На рахунку цієї організації, куди надходять виключно добровільні внески та пожертвування як підприємств, так і окремих громадян, вже майже півтора мільйона гривень.
На думку Міністра праці та соціальної політики Михайла Папієва, який привітав родину з народженням трійні, перебуваючи на Полтавщині, навіть якщо ти допоміг одній людині, то вже зробив великий вчинок. Тому вважаю, що благодійні організації та фонди роблять дуже важливу для України справу.

Керівник Мінпраці наголосив, що у проекті головного фінансового документу – Бюджеті на 2008 рік передбачено підвищення виплат одноразової допомоги при народженні дитини. За його словами, планується, що при народженні першої дитини держава виплачуватиме 11700 грн., другої – 25 тисяч, а третьої і наступних дітей – по 50 тисяч гривень. Крім цього, ще буде запроваджена програма фінансування допомоги по догляду за дитиною від 3 років до 12 включно в сумі 100 грн. та від 13 до 18 років – в сумі 200 грн. на місяць.

Сьогоднішня подія є реальним прикладом того, як не передвиборними гаслами, а конкретними справами можна і потрібно допомагати людям. „Я закликаю й інші благодійні організації, політиків, підприємців, місцеві органи влади наслідувати приклад „Соціальної допомоги” й активно долучатися до таких ініціатив”, - резюмував Михайло Папієв.

нема слів....   mad

Поза форумом

 

#6 2007-10-03 14:35:11

Козырева
Учасник
Зареєстрований: 2007-07-02
Повідомлень: 48

Re: ВБО «Соціальна допомога»

Гранти для розвитку сільських громад

Міжнародна Благодійна Фундація «Хайфер Проджект Інтернешенл» оголошує конкурс на отримання грантів для впровадження благодійних проектів з розвитку сільських громад Луганщини, Донеччини, Миколаївщини, Херсонщини та Харківщини.

Виконавці проектів:

діючі сільськогосподарські кооперативи чи громадські організації.

Проект фінансується МБФ «ХПІ» і складає від $30000 до $80000.
Тривалість проектів коливається від 3 до 5 років.

Місія проекту - співпраця з громадами з метою подолання голоду та бідності, з турботою про Землю.
Реалізація проекту відбуватиметься шляхом надання сільським громадам високопродуктивних тварин, сортових рослин, сільськогосподарського обладнання та проведення навчань з ефективних методів господарювання та запровадження нових технологій для покращення харчування та підвищення прибутку.
Важливою складовою кожного проекту є згуртування громади навколо організації-виконавця.

Кінцевого терміну для надсилання заявок немає, проте бюджет є обмеженим.

За детальною інформацією стосовно тем проектів, умов та процедур отримання фінансування звертайтеся до контактів.

Контактна інформація:
Хайфер Проджект Інтернешнл
Тел.: +380 (44) 490 76 29
Факс: +380 (44) 494 26 09
Ел. пошта: viktor.teres@heifer.org.ua
Інтернет-сайт: www.heifer.org.ua

Джерело: РЦ «Гурт»

Гранти для розвитку сільських громад

Міжнародна Благодійна Фундація «Хайфер Проджект Інтернешенл» оголошує конкурс на отримання грантів для впровадження благодійних проектів з розвитку сільських громад Луганщини, Донеччини, Миколаївщини, Херсонщини та Харківщини.

Виконавці проектів:

діючі сільськогосподарські кооперативи чи громадські організації.

Проект фінансується МБФ «ХПІ» і складає від $30000 до $80000.
Тривалість проектів коливається від 3 до 5 років.

Місія проекту - співпраця з громадами з метою подолання голоду та бідності, з турботою про Землю.
Реалізація проекту відбуватиметься шляхом надання сільським громадам високопродуктивних тварин, сортових рослин, сільськогосподарського обладнання та проведення навчань з ефективних методів господарювання та запровадження нових технологій для покращення харчування та підвищення прибутку.
Важливою складовою кожного проекту є згуртування громади навколо організації-виконавця.

Кінцевого терміну для надсилання заявок немає, проте бюджет є обмеженим.

За детальною інформацією стосовно тем проектів, умов та процедур отримання фінансування звертайтеся до контактів.

Контактна інформація:
Хайфер Проджект Інтернешнл
Тел.: +380 (44) 490 76 29
Факс: +380 (44) 494 26 09
Ел. пошта: viktor.teres@heifer.org.ua
Інтернет-сайт: www.heifer.org.ua

Джерело: РЦ «Гурт»

http://www.mcenter.org.ua/en-default/text/news/20070727.html


Мир - это доброкачественная загадка, которую делает злобной наше сознание, стараясь разрешить ее исходя из собственных истин.

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

[ Generated in 0.030 seconds, 9 queries executed ]