Форум ЦСП

Форум для спілкування клієнтів, партнерів та співробітників херсонського ЦСП.
УВАГА: для того, щоб розміщувати повідомлення, необхідно "зайти"
На сайт ЦСП

Ви не зайшли.

#1 2007-07-04 08:51:27

Дементий
Moderator
Зареєстрований: 2006-04-16
Повідомлень: 233

Громадянська асамблея України: регіональні зустрічі

ГРОМАДЯНСЬКА АСАМБЛЕЯ УКРАЇНИ
Оргкомітет

ДО ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ


Шановні колеги!


Оргкомітет Громадянської асамблеї України, до якого  на сьогодні входять 32 представники громадських організацій та мереж з різних регіонів України, запрошує вас взяти участь у підготовці та проведенні форуму  Громадянської асамблеї України «Політична криза: позиції громадянського суспільства».

Ми пропонуємо:

ПЕРШЕ – провести широкі громадські обговорення в усіх регіонах України з таких питань:
1.    Загрози і виклики політичної кризи для суспільства.
2.    Які вимоги мають висунути громадяни до політиків та виборчої кампанії?
3.    Що і як має робити організована громадськість в умовах політичної кризи?

ДРУГЕ – обрати й делегувати регіональних представників громадських організацій з регіонів на Громадянську асамблею України.

ТРЕТЄ – провести 24 липня 2007 року в місті Києві форум Громадянської асамблеї України «Політична криза: позиції громадянського суспільства», на якому будуть вироблені й прийняті підсумкові документи, що зафіксують позицію громадянського суспільства щодо причин виникнення політико-правової кризи, оголосять дороговкази для чинних політиків і політичних сил стосовно бажаного для суспільства виходу із кризи, а також – перелік вимог громадян до проведення виборчого процесу в умовах дострокових парламентських виборів. На заключне засідання Громадянської асамблеї України будуть запрошені Голова держави та лідери основних політичних сил.

Для участі у роботі форуму  Громадянської асамблеї України «Політична криза: позиції громадянського суспільства» вам необхідно:
1. Заповнити Реєстраційну картку учасника регіонального заходу Громадянської асамблеї України (надати дані про вашу організацію та запропонувати бачення вашої організації щодо питань, винесених на обговорення, –  до 15-ти відповідей на кожне з питань).
2. Надіслати заповнену Реєстраційну картку учасника регіонального заходу Громадянської асамблеї України на електронну адресу регіонального координатора Світлани Смаль fmz@uapravo.org .

Про дату, час та місце проведення регіональної конференції Громадянської асамблеї України вам сповістить регіональний координатор Громадянської асамблеї України Світлана Миколаївна Смаль після отримання Реєстраційної картки учасника (дані про організацію та анкета) регіонального заходу Громадянської асамблеї України


За додатковою інформацією просимо звертатися до регіонального координатора Громадянської асамблеї України Світлани Миколаївни Смаль телефоном (0552)26-50-39, або електронною поштою fmz@uapravo.org.

Поза форумом

 

#2 2007-07-06 13:52:11

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11
Повідомлень: 972

Re: Громадянська асамблея України: регіональні зустрічі

В Херсонській області обговорення призначене на 9 липня, 11.00
Захід відбуватиметься у Шахово-шашковому клубі

Поза форумом

 

Нижній колонтитул

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

[ Generated in 0.038 seconds, 9 queries executed ]