Форум ЦСП

Форум для спілкування клієнтів, партнерів та співробітників херсонського ЦСП.
УВАГА: для того, щоб розміщувати повідомлення, необхідно "зайти"
На сайт ЦСП

Ви не зайшли.

#1 2006-04-21 15:58:14

Людмила
Administrator
Зареєстрований: 2006-04-11

торгівля людьми

From: "Liudmila Yamschikova" 
Date: Thu Apr 20, 2006  6:56 pm
Subject: новини ХОДА - торгівля людьми 

Спецслужбами перекрито канал вивезення за межі держави неповнолітніх осіб

Співробітниками Херсонського Управління СБ України виявлено і оперативно задокументовано дії громадян України, які налагодили канал незаконного вивезення за межі держави неповнолітніх осіб, повідомили у  прес-групі УСБУ  області .

Зловмисники із використанням підроблених документів вивезли до  Російської Федерації неповнолітню мешканку м. Херсону у якості «живого товару». За даним фактом слідчим відділом Управління порушено кримінальну справу за ознаками скоєння злочину, передбаченого ч. 2  ст. 332 КК України "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України". На даний час проводиться досудове слідство.

Поза форумом

#2 2006-04-21 16:00:57

Людмила
Administrator

Re: торгівля людьми

From: protector_hr
Date: Fri Apr 21, 2006  4:09 pm

Шановна Людмила!

Вибачте за нескромне питання, але який сенс передруковувати у розсилку дрібні повідомлення УСБУ?
ще й з такою не відповідаючою дійсності назвою, бо викрито не канал, а тільки один факт, при цьому
справу порушено чомусь за незаконне перетинання держ кордону, а не за ст.146 *Викрадення людини*
Гадаю не варто піарити наше чудне УСБУ.

О.Шаповалов

Відредаговано Людмила (2006-04-21 16:03:46)

Поза форумом

#3 2006-04-21 16:01:51

Людмила
Administrator

From: Liudmila Yamschikova
Date: Fri Apr 21, 2006  5:20 pm

Олександре, от саме для того, аби отримати такий коментар, й висилаються! smile)))
А також для того, аби громадські організації, які працюють в цій сфері, знали, на який рівень співпраці можуть розраховувати з такими партнерами.

Втім, нагадую, що обговорення бажано переносити на форум http://spc.ks.ua/forum/

Поза форумом

#4 2006-04-21 16:03:08

Людмила
Administrator

From: "ХОЦ Успешная женщина" 
Date: Fri Apr 21, 2006  6:44 pm
Subject: Re: [ngo_kherson] новини ХОДА - торгівля людьми 

Шановні колеги, дозвольте вам повідомити, що по факту торгівлі людьми порушуються кримінальні справи згідно Кримінального кодексу по статті 149.
При відсутності доказів щодо саме факту торгівлі людьми і порушуються справи відповідно інших статей. Єдине, що незрозуміло, чому говориться про торгівлю людьми, коли кримінальна справа порушена по факту незаконного перетинання кордону.  Якщо проводиться слідство, то до рішення суду взагалі неможливо конкретно говорити про торгівлю людьми.  Іноді такі смажені факти  тільки завдають шкоди слідству. А недосконалість діючого законодавства дозволяє трафікерам уходити від відповідальності. Тому, кому потрібно піарити те, що ще не завершено і навіщо?

З повагою, Анжела Литвиненко

Поза форумом

#5 2006-04-22 10:58:47

правозахисник
Учасник
Зареєстрований: 2006-04-22
Вебсайт

--- Liudmila Yamschikova писала:
> Олександре, от саме для того, аби отримати такий коментар, й висилаються! smile)))
> А також для того, аби громадські організації, які працюють в цій сфері, знали,
> на який рівень співпраці можуть розраховувати з такими партнерами.

Не поділяю ваш сміх і ваші *кумедні* жарти!
А натяки на *рівень співпраці з такими партнерами* вважаю підлими!
Якщо мої думки вам не подобаються - пишіть конкретно!

З меншою повагою, АШ

Власть обязана служить народу, а народ должен ее контролировать!

Поза форумом

#6 2006-04-22 19:30:21

Дементий
Moderator
Зареєстрований: 2006-04-16

Саша, откуда такие старые, я бы сказал, даже советские, страхи по поводу партнерства со Службой безопасности Украины и тем более в столь важном деле как борьба с торговлей людьми?
Саша, если СБУ отказывается отвечать на наши информационные запросы, то их работа не становится от этого менее значимой - и подобные сообщения в прессе несут достаточно важную смысловую нагрузку: СБУ предупреждает, что даже граница с Россией под замком. Тем самым пугают "случайных" желающих поживиться за счет продажи живого "товара".

А по поводу статей Уголовного кодекса - я думаю, что никто из наших многочисленных журналистов, которые растиражировали в своих газетах данное сообщение пресс-службы СБУ просто даже не заметили "неточности" несовпадения заголовка и контента сообщения (я думаю, что Вы очень правильно отметили слабые места парадной реляции СБУ smile ). И в короткой информации осталось действительно много неясного. "Случайность?", "Закономерность?", "Раскрыли?", "Нет?" Может несовершенолетнюю вывез отец ребенка, который уехал от своей бывшей супруги.
Хотя вполне возможно, что "ларчик просто не открывался" и "слив  информации" необходим накануне какого-нибудь кадрового решения (может быть нашего главного конторщика хотят уволить - перевести куда-либо) и произошло создание информационного повода.

В любом случае, новизна в том, что была попытка вывезти человека за границу в Россию. А несоответствия статей в самом начале может быть вполне закономерным. Ведь даже известного американсокого бандита Капоне посадили не за бандитизм, а, если не ошибаюсь, за неуплату налогов.

Відредаговано Дементий (2006-04-22 19:33:53)

Поза форумом

#7 2006-04-23 16:49:37

правозахисник
Учасник
Вебсайт

Дементий написав:

Саша, откуда такие старые, я бы сказал, даже советские, страхи по поводу партнерства со Службой безопасности Украины и тем более в столь важном деле как борьба с торговлей людьми?

С важностью дела не спорю, но по поводу страхов не понял.

Дементий написав:

Саша, если СБУ отказывается отвечать на наши информационные запросы, то их работа не становится от этого менее значимой - и подобные сообщения в прессе несут достаточно важную смысловую нагрузку: СБУ предупреждает, что даже граница с Россией под замком. Тем самым пугают "случайных" желающих поживиться за счет продажи живого "товара".

Значимость работы СБУ оценить не могу - недостаточно данных (секретно:)
А по поводу "смысловой нагрузки":
по моему мнению, подобные мелочные предупреждения и пугания не имеют воздействия на лиц, которые занимаются торговлей людьми, а в "замочную" границу с Россией - не верю!

Дементий написав:

А по поводу статей Уголовного кодекса - я думаю, что никто из наших многочисленных журналистов, которые растиражировали в своих газетах данное сообщение пресс-службы СБУ просто даже не заметили "неточности" несовпадения заголовка и контента сообщения (я думаю, что Вы очень правильно отметили слабые места парадной реляции СБУ smile ).

ОК

Дементий написав:

И в короткой информации осталось действительно много неясного. "Случайность?", "Закономерность?", "Раскрыли?", "Нет?" Может несовершенолетнюю вывез отец ребенка, который уехал от своей бывшей супруги.
Хотя вполне возможно, что "ларчик просто не открывался" и "слив  информации" необходим накануне какого-нибудь кадрового решения (может быть нашего главного конторщика хотят уволить - перевести куда-либо) и произошло создание информационного повода.

Дементий, я не сомневался в Ваших дедуктических способностях! ;-)

Чесно говоря, я до сих пор не понимаю важности сообщения СБУ и ценности его передачи.

Поза форумом

#8 2006-04-23 19:01:21

Дементий
Moderator
Зареєстрований: 2006-04-16

правозахисник написав:

С важностью дела не спорю, но по поводу страхов не понял.

Объясняю. Это когда слова "СБУ", "сотрудничество", "партнеры" вызывают абсолютно неожиданную эмоциональную реакцию на примере Ваших "А натяки на *рівень співпраці з такими партнерами* вважаю підлими!"
Подобная реакция имеет долгую историю, которая началась еще в 30-х годах XIX ст. с времен декабристов и Пушкина, или, точнее, поколения пост-декбристов, со временем они превратились в жуткие страхи советской эпохи, въелись в наше подсознание. Все эти страхи естественно были натуралистической правдой жизни. Тогда власть боролась за свое выживание, применяла нечеловеческие меры. Сейчас во многих случаях (наркотики, коррупция, торговля людьми, если они не затрагивают глобальных основ мироздания) СБУ играет позитивную роль и часто выступает в качестве единственной силы, на которую можно положиться одинокому гражданину. Примеров этому десятки. 

А по поводу границы на замке, конечно же: если даже граница Европейского союза дает трещины, то о чем можно говорить по поводу России. Но каждый факт опубликованный, как и каждый поступок сделанный правозащитником (-ами) - это маленькие песчинки, которые все мы, прошу за банальность и графоманство, насыпаем в основание фундамента прекрасного дворца гражданского общества в Украине. Потом туда надо еще цемент идеологии, кровь и силы стойких борцов за права человека - и кирпичи да камни от каждого украинца - глядишь и будет выстроен Дворец :-) ;-)

Поза форумом

#9 2006-04-23 19:44:20

правозахисник
Учасник
Вебсайт

Уточнення для Дементія:

Людмила написав:

Олександре, от саме для того, аби отримати такий коментар, й висилаються! smile)))
А також для того, аби громадські організації, які працюють в цій сфері, знали, на який рівень співпраці можуть розраховувати з такими партнерами.

Людмила мала на увазі рівень співпраці ГО зі мною! Тож я і відповів:

правозахисник написав:

Не поділяю ваш сміх і ваші *кумедні* жарти!
А натяки на *рівень співпраці з такими партнерами* вважаю підлими!
Якщо мої думки вам не подобаються - пишіть конкретно!

А не те, що ви подумали:

Дементий написав:

Объясняю. Это когда слова "СБУ", "сотрудничество", "партнеры" вызывают абсолютно неожиданную эмоциональную реакцию на примере Ваших "А натяки на *рівень співпраці з такими партнерами* вважаю підлими!"

Емоційна реакція тут не до чого, не люблю, коли мене топчуть...

Поза форумом

#10 2006-04-24 12:34:09

Людмила
Administrator

правозахисник написав:

Людмила мала на увазі рівень співпраці ГО зі мною!.

завидую я ходу ваших мыслей, правозахисник!!!!

мне б, например, никогда не пришло бы в голову говорить о ПАРТНЕРСТВЕ организации и отдельно взятого гражданина. отношения этих субъектов выражает множество терминов: член организации, ее сотрудник, волонтер, клиент... список можно продолжать... но ПАРТНЕР?????

а вот партнерство организаций - довольно распространенное понятие.
более того, и СБУ, и МВС выступают ПАРТНЕРАМИ херсонских общественных организаций в рамках программ, связанных с торговлей людьми, наркоторговлей и т.д.
предполагалось, что сообщение СБУ будет интересно, в первую очередь, именно этим организациям.

пожалуй, открою Вам страшную тайну - люди вокруг не всегда говорят о Вас smile даже если Вы стоите того, чтобы о Вас все говорили smile

а, еще: вещи не такие, какими кажутся (с) wink

Відредаговано Людмила (2006-04-24 12:34:59)

Поза форумом

#11 2006-04-25 21:10:47

правозахисник
Учасник
Вебсайт

Разъяснения приняты. И благодарю за "страшную тайну" (не такая уж она и страшная)

вещи иногда бывают такими, какими кажуться...

Поза форумом

#12 2006-06-09 10:06:58

Людмила
Administrator

Эпизод 2. Новость опубликована на сайте ХОДА 08.09.06 http://www.oda.kherson.ua/cgi-bin/control.pl?start=<body&end=</body&type=start&lang=uk&id=../adm/currentinf/inf/news/2006,06,08,6.html

Правоохоронці перекрили канал "торгівлі тілом" неповнолітніх за межі держави

Слідчим відділом Управління Служби Безпеки України в Херсонській області порушено кримінальну справу відносно осіб, які налагодили канал переправлення неповнолітніх громадян України за межі держави для примусової "торгівлі тілом".

Слідством з'ясовано, що мешканка м. Херсона з кримінальним досвідом в організації виїздів жителів області за кордон, розширила сферу свого незаконного бізнесу. Вступивши в змову з рецидивістом, "підприємлива" жінка налагодила вивіз "живого товару" для зайняття проституцією.

Зловмисники переправили неповнолітню дівчину за межі України шляхом надання їй чужого загальногромадянського паспорта та проїзних документів, необхідних для перетину державного кордону.
   В результаті своєї злочинної діяльності обвинувачені організували незаконне переправлення через державний кордон громадянки України із використання підроблених документів, тобто вчинили злочини, передбачені ст.ст. 332 ч.2 і 358 ч.1 КК України.

Наразі вказані особи знаходяться під вартою і чекають вирок Суворовського районного суду Херсонської області.

Поза форумом

#13 2007-01-29 14:58:06

neFORMAT
Активіст
Зареєстрований: 2007-01-20

Чомусь інформація подібного плану дуже шаблонно та періодично просочується у різних областях!

Поза форумом

#14 2007-12-06 13:41:23

Lalos
Активіст
Зареєстрований: 2006-10-16

Поза форумом

Нижній колонтитул