09 серп, 2022 вт - 23:26
   eng | ukr
ГОЛОВНА
НОВИНИ
ПРО НАС
ПРОЕКТИ
КОНКУРСИ
ВОЛОНТЕРСЬКА АГЕНЦІЯ
ВИДАННЯ
ПОСИЛАННЯ
КОНТАКТИ
ФОРУМ
 

 

 

 

 

 

 

 

«ВИКОРИСТАННЯ ІКТ-ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ РОБОТИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ М. ХЕРСОНУ» · 15.10.2010

З вересня 2010 року Херсонський Центр Соціального Партнерства розпочав реалізацію локального проекту «Використання ІКТ-технологій для поліпшення роботи громадських організацій м. Херсону» в рамках проекту IDEA «Відкритий світ інформаційних технологій» та міні-гранту МБО «Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні».

Даний проект став результатом спільної ініціативи трьох громадських організацій нашого міста: ХМГО Центр Соціального Партнерства, Херсонської обласної організації Організації Солдатських матерів України та Херсонської обласної організації Асоціації Гайдів України. Основна мета проекту спрямована на підвищення рівня обізнаності щодо новітніх інформаційних комп’ютерних технологій та набуття практичних комп’ютерних навичок роботи з ІКТ членів та волонтерів громадських організацій міста Херсону.

В рамках проекту планується проведення комп’ютерних курсів і навчальних семінарів, розроблених за програмою «Світ безмежних можливостей», індивідуальних занять за курсом Цифрові Технології для представників громадських організацій нашого міста. Також впродовж жовтня – грудня 2010 року надаватиметься безкоштовний доступ до Інтернет для громадян нашого міста.

З 13 жовтня цього року розпочали навчання перші дві групи слухачів комп’ютерних курсів «Світ безмежних можливостей. Основи роботи в Інтернет та WWW» та індивідуальні заняття за програмою курсів Цифрові Технології, також розроблено графік безкоштовного використання доступу до ресурсів всесвітньої мережі в приміщенні Центру Соціального Партнерства.

За більш детальною інформацією щодо реалізації проекту та можливостей безкоштовного навчання на комп’ютерних курсах звертайтеся за телефоном: 511-712, 519-182 (середа – п’ятниця з 11.30 – 18.00) або електронною поштою: khersonidea@gmail.com або на форум.

Copyright (c) 2007 Strengthening Civil Society