05 серп, 2020 ср - 13:53
   eng | ukr
ГОЛОВНА
НОВИНИ
ПРО НАС
ПРОЕКТИ
КОНКУРСИ
ВОЛОНТЕРСЬКА АГЕНЦІЯ
ВИДАННЯ
ПОСИЛАННЯ
КОНТАКТИ
ФОРУМ
 

 

 

 

 

 

 

 

ВІДКРИТТЯ УЧБОВОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО – ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ IDEA · 22.02.2008

У Херсоні відкрився учбовий центр соціально – освітнього проекту „Відкритий світ інформаційних технологій”( IDEA).

Відтепер херсонці матимуть змогу пройти навчання новітнім інформаційно – комунікаційним технологія у центрі IDEA при Херсонському Центрі Соціального Партнерства.

21 лютого відбулось відкриття Центру та прес – конференція з цієї нагоди.

Перед присутніми представниками засобів масової інформації, органів влади та громадських організацій виступили:
- Яна Курченко, Директор програми „Відкритий світ інформаційних технологій”( IDEA) в Україні;
- Оксана Наумова, Координатор учбового центру при Херсонському Центрі Соціального Партнерства;
- Людмила Ямщикова, заступник голови правління ХМГО Центр Соціального Партнерства.
Учасники прес – конференції дізналися детальну інформацію про діяльність програми, напрямки її роботи та можливості, як стати слухачем комп’ютерних курсів, а також отримали можливість стати першими відвідувачами Учбового центру  IDEA.

Діяльність проекту «Відкритий світ інформаційних технологій» спрямована на розширення можливостей доступу до інформаційних технологій, удосконалювання технічних навичок і можливостей для безробітної та/або частково зайнятої молоді, молодих людей, що перебувають у скрутному соціально-економічному положенні, осіб з обмеженими можливостями здоров'я, людей похилого віку і т.д.

 Неприбуткова організація PH International (Пі Ейч Інтернешнл) разом з Херсонським  Центром Соціального Партнерства за фінансової підтримки програми Microsoft Unlimited Potential (Світ безмежних можливостей) корпорації Microsoft представляє проект «Відкритий мир інформаційних технологій» (Information Dissemination and Equal Access, IDEA). Проект IDEA створений для розвитку інформаційної грамотності населення регіонів України, підвищення якості освіти та рівня соціального й культурного розвитку, а також поліпшення якості життя людей, які потребують соціальної підтримки.


Більш детальну інформацію про роботу Центру можна прочитати на сайті Центру Соціального Партнерства http://spc.ks.ua/forum/viewtopic.php?id=220, або дізнатися за тел. 51-91-82, 51-17-12.

Copyright (c) 2007 Strengthening Civil Society