09 серп, 2022 вт - 22:57
   eng | ukr
ГОЛОВНА
НОВИНИ
ПРО НАС
ПРОЕКТИ
КОНКУРСИ
ВОЛОНТЕРСЬКА АГЕНЦІЯ
ВИДАННЯ
ПОСИЛАННЯ
КОНТАКТИ
ФОРУМ
 

 

 

 

 

 

 

 

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ПРОЕКТУ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ IDEA · 16.07.2011

В липні цього року Центр Соціального Партнерства успішно завершив реалізацію проекту "Використання сервісу Windows Live для дистанційного навчання слухачів комп'ютерних курсів проекту IDEA".

Даний проект був спрямований на впровадження дистанційної форми навчання комп’ютерних курсів проекту IDEA в Херсонській області та в інших областях України.

За п’ять місяців реалізації проекту було зафіксовано 1213 звернень до Херсонського Навчального Центру IDEA. Протягом проекту було проведено дев’ять дистанційних комп’ютерних курсів: «Основи роботи в Інтернет та всесвітній мережі World Wide Web», «Основи роботи з цифровими мультимедійними даними», «Основи веб-дизайну». На курсах навчалися 100 слухачів, успішно завершили навчання 60 слухачів.  Серед слухачів курсів представники та представниці різних міст України: Херсон, Чернігів, Харків, Київ, Одеса, Луганськ, Чернівці, Старий Крим, с. Абрикосівка, Цюрупинськ.

Впродовж проекту 75 слухачів пройшли навчання на чотирьох  комп’ютерних курсах за програмою Digital Literacy: «Вік цифрових технологій», «Інтернет та Всесвітня мережа», «Офісні програми Microsoft Office», «Безпека та конфіденційність під час роботи на комп’ютері».

Протягом проекту проводились стаціонарні тренінги та семінари на базі Херсонського Навчального Центру IDEA, херсонських шкіл та бібліотек, в яких прийняли участь 125 мешканців міста. Також було проведено 60 годин індивідуальної консультацій по програмі курсів для 61 відвідувача Центру та 51 година загальних консультацій по роботі з комп’ютерними технологіями для 59 відвідувачів. Створення випускниками дистанційних курсів власних веб-сайтів, блогів та відеороликів є успішним підсумком навчання. Безкоштовний доступ до мережі Інтернет надавався постійно протягом проекту. 180 осіб скористувалися даною послугою.

Copyright (c) 2007 Strengthening Civil Society