21грудня 2011 року в приміщенні прес-клубу «Новий День» пройшла презентація результатів проекту «Інформаційний простір Херсонщини – місток до громадянського суспільства».
Під час презентації були представлені загальні результати проекту, серед яких: - Протягом квітня – червня 2011 року проходила комплексна школа з громадської журналістики, в рамках якої проводились тренінги та практичні семінари. 11 учасників пройшли всі тренінги, виконали практичні завдання та отримали сертифікати Школи з громадської журналістики; - Щоквартально видавався інформаційний бюлетень «Бюлетень Соціального Партнерства», на сторінках якого були надруковані матеріали громадських журналістів (учасників проекту) та висвітлювався хід реалізації проекту; - Протягом проекту проводився ряд практичних семінарів для херсонських бібліотекарів по регіональних інформаційних ресурсах, а також для ініціативних груп щодо використання мікро-гранту; - Також представлено результати конкурсу мікро-грантів на здійснення громадських ініціатив, які створюватимуть інформаційні приводи для поширення в інформпросторі Херсонщини.
На презентації оголошено переможців конкурсу «Блогер року», який проводився серед громадських журналістів Херсонської області. Нагороджено: 1.Владислава Гладкого - за активну участь у номінуванні конкурсантів (було надіслано кілька десятків адрес блогів, з яких було відсіяно кілька, що не відповідали умовам конкурсу); за активну громадянську позицію і надання численних матеріалів для інтернет-публікацій; за гумористичну складову в херсонському сегменті твіттера; 2.Сергія Нікітенко - за власний блог "Хуліганські замітки", за проект "Місто, яке ми втратили", за активну допомогу блогерам-початкіцям та за "глядацькі симпатії" (найбільша кількість "лайків" на сторінці проекту) + блогер року 3.Наталю Ткачову - за власний інформаційний прорив: від початківця до впевненого керування 2-ма блогами (з різною аудиторією), адміністрування колективного блогу, активної участі у групах на фейсбуці, передау досвіду колегам та підопічним, грамотні консультації для інших учасників школи громадської журналістики й публікації у друкованій пресі. 4. Оксану Гузь (сторінка Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради) - за оперативну та інформативну сторінку органу влади із хорошим рівнем зворотнього зв"язку 5.Ольгу Жукову - за підняття теми гендеру в херсонському інформпросторі на якісно новий рівень завдяки веденню двох тематичних блогів, створенню сторінки організації на фейсбуці, відкриттю групи "Гендерні студії" на фейсбуці та окремі тематичні публікації, які знайшли відгук у друкованій пресі 6.Херсонская общественная организация "Защита бездомных животных "Шанс" - за найкращу та найефективнішк сторінку громадської організації, за шляхетні цілі та чітко визначену громадську позицію. 7.Віталія Богданова - за найактивніше сприяння "херсонській твіттер-революції", фейсбук-активність (ініціювання численних груп на різних рівнях, поширення інформації), допомога публічним особам в опануванні інструменнів Веб 2. 8.Полину Швець - за інформаційний місток зі світу підлітків до дорослих
Для представлення учасникам зустрічі підготовлені результати дослідження «Моніторинг херсонського сегменту Інтернет», який проводився на Херсонщині в рамках проекту. Більш детальну інформацію щодо проекту ви маєте можливість прочитати на сторінках сайту ЦСП та на "Інформпросторі Херсонщини"
|