09 серп, 2022 вт - 23:26
   eng | ukr
ГОЛОВНА
НОВИНИ
ПРО НАС
ПРОЕКТИ
КОНКУРСИ
ВОЛОНТЕРСЬКА АГЕНЦІЯ
ВИДАННЯ
ПОСИЛАННЯ
КОНТАКТИ
ФОРУМ


Шановні відвідувачі!

Ласкаво запрошуємо вас дізнатися більше про нас - Херсонську міську громадську організацію «Центр соціального партнерства» (ЦСП), наші  проекти, та про наші послуги.

Ми регулярно розміщуємо  новини про важливі для ЦСП події. В розділі Конкурси збирається інформація про умови подання заявок на отримання грантів, участі у стажуваннях, семінарах, конференціях, обмінах, тощо.

Наші Видання можна скачати у форматі PDF.

Корисні посилання пропонують вам розгорнутий перелік адрес сайтів, що можуть стати у нагоді як новоствореним, так і досвідченим НУО.

Ми прагнемо відповідати потребам користувачів як з обласного центру, так і з віддалених районів Херсонської області, де Інтернет ще не надто розвинений. Тому намагаємося, аби наш сайт був якомога легким та швидким.

Разом з тим ми будемо раді розмістити на сайті нові розділи відповідно до ваших пропозицій, що надійдуть до нас через Форум  або через будь-який з Контактів.

Прикладами таких розділів є вже створені сторінки Волонтерської агенції та районних представництв ЦСП у Каховці, Нижніх Сірогозах, Чаплинці та Голій Пристані

Якщо діяльність нашої організації Вас зацікавила - приєднуйтеся!

Copyright (c) 2007 Strengthening Civil Society